English language

Mano krepšelis

Jūsų prekių krepšelis yra tuščias

Apatinis Trikotažas | Maudymukai Internetu

Taisyklės

 • Grąžinimas ir keitimas

   


  Grąžinimas ir keitimas

  9.1 Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis galiojančiais Lietuvos Respublikos įstatymais.

  9.2 Klientas, norėdamas grąžinti prekę arba ją pakeisti, privalo įsitikinti ar prekė yra grąžintina. Esant galimybei grąžinti netikusias prekes, jas reikia kartu su užpildyta grąžinimo / keitimo forma bei sąskaita faktūra siųsti Lietuvos paštu atgal adresu, kuris paminėtas pirkimo - pardavimo dokumente. Siuntinys siunčiamas Lietuvos paštu ir apie turi būti informuojama el. paštu. 


  9.3 Jeigu Klientui buvo parduota netinkamos kokybės prekė, klientas turi teisę savo pasirinkimu iš internetinės parduotuvės reikalauti: pakeisti netinkamos kokybės prekę į tinkamos kokybės prekę; atitinkamai sumažinti prekės kainą; per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus; atlyginti prekės trūkumų pašalinimo išlaidas, jeigu pardavėjui per protingą terminą jų nepavyko pašalinti ir jas pašalino pats vartotojas ar padedamas trečiųjų asmenų; vienašališkai nutraukti pirkimo - pardavimo sutartį ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

  9.4 Klientas grąžinimo bei keitimo teise gali pasinaudoti per 14 darbo dienų nuo pristatymo dienos, apie tai informuodamas elektroniniu paštu Fashion2Get.lt internetinę parduotuvę bei pateikiant siuntos kodą taip užtikrinant sklandų pinigų grąžinimo procesą.

  9.5 Klientui, grąžinančiam prekę, būtina laikytis visų grąžinimo sąlygų, kurios yra nurodytos Fashion2Get.lt internetinės parduotuvės skyriuje „Grąžinimas“.

  9.6 Internetinė parduotuvė turi teisę nepriimti Kliento grąžinamos / keičiamos prekės, jei Klientas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

  9.7 Klientas grąžinti prekę turi adresu, kuris yra nurodytas sąskaitoje faktūroje.

  9.8 Pinigai už grąžintas prekes pervedami mokėtojui ir tik į mokėtojo banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas pavedimas įsigyjant prekę.

  9.9 Transportavimo išlaidos, kurios susidarė grąžinant prekę bei drabužių pristatymo išlaidos, nėra grąžinamos ir jas apmoka Klientas.

  9.10 Pinigai grąžinami per 7 darbo dienas nuo siuntos gavimo datos.

  9.11 Į negrąžinamas prekes įeina kojinės, pėdkelnės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai. Nepriimamas atgal apatinis trikotažas, seksualūs apatiniai ir triko, stringai, kelnaitės, naktiniai, pižamos, liemenukai, korsetai ir kiti panašūs dirbiniai dėl sveikatos apsaugos ir higienos priežasčių.

  9.12 Jeigu nuolaidos kodas priklauso nuo bendros krepšelyje esamų prekių sumos (pavyzdžiui suma turi būti ne mažesnė nei 50€) ir padarius grąžinimą prekių suma nebesiekia nustatyto dydžio, nuolaidos kodas nebegalioja ir atitinkamai pasikeičia grąžinama pinigų suma.