Lietuvių kalba English language

Mano krepšelis

Jūsų prekių krepšelis yra tuščias

Apatinis Trikotažas Nuobodus? Anaiptol! Čia Seksualus Drabužius susiras tiek Konservatyvesnės, tiek tos, kurios Mėgsta Paeksperimentuoti ar Naujoves ;)

Drabužiai 1 yra 2471 viso

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

Drabužiai 1 yra 2471 viso

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

Moters drabužinėje galima atrasi įvairiausių dalykėlių. Tačiau apatinis trikotazas vargu ar bent pas vieną bus tas dalykas, kurio nerasite. Apatiniai apima labai plačią rūbų sritį. Ji aprėpia liemenėles, kelnaites, kūno kojines, seksualius bodžius ir taip toliau. Galime vardinti iki negalėjimo, jų rūsių yra begales.

Apatinis trikotažas internetu yra vienas iš tų produktų, kuriuos dizaineriai kasmet bando išrasti iš naujo. Atrodo, kad tikrai naujo dviračio neišrasi, tačiau klystate. Naujausių technologijų pagalba tobulinamos medžiagos. O to pasekoje mados kūrimo dievaičiams vis atsiveria platesni horizontai ir sukurti nauji seksualus apatiniai. Jų įvairovė tikrai stebina. Juk duok žmogui lakią fantaziją ir šiek tiek laiko ir stebėk. Stebuklai garantuoti. Netikite? Peržiūrėkite mūsų siūlomus sexy rūbelius ;)

 Vis mes kuo puikiaisiai žinome, kad vyrams / vaikinams labiausiai domina tai, kas slypo po apatiniais, kad ir kokie jie bebūtų. Visiška intymi pagunda. Tačiau kas sakė, kad seksualus apatiniai nėra ką mažiau svarbūs? Vargu ar vyriškos lyties atstovas apsidžiaugtų, jeigu nurengęs viršutinius rūbus atrastų nuskalbtus, spalvą praradusius apatinukus.

Kyla klausimas kas labiausiai varo vyrus iš proto? Moteriškas po apačia nešiojamas drabužis yra toks, kuris pabrėžia moters kūno linijas ir paslepia tuos mažyčius defektėlius. Raudoni yra be galo seksualūs. Jie simbolizuoja aistrą bei meilę. Vyrus nejučiomis tarsi bulius traukia prie šios spalvos. Vyriškiai nesamoningai mano, kad moteris devinti raudonus apatinius yra beprotiškai išradinga ir karšta lovoje. Bet yra dar viena spalva, kuri kuo puikiausiai konkuruojasi. Ji irgi yra verta pirmos vietos.

Juodi seksualus apatinukai yra ne ką mažiau veiksnūs. O dar jeigu lengvai permatomi – olialia! Daugiau turbūt ir nieko nepridursime. Ji asocijuojasi su gundančia viliokle, sėlinančia ir pasitinkinčia gundytoja. Galima tai apibūdinti vienu žodžiu, intymi pagunda. Tokia apatinė apranga ne tik seksuali, bet ir praktiška. Ir nepamirškime, juoda spalva taip pat lieknina. Vien tik pliusai.

Seksuali juoda pagunda - vyrai visada mylėjo juodus erotiškus apatinius Teminis | Karnavalinis kostiumas - Labai seksualus apatinis trikotažas specialioms progoms ;) Saldūs apatiniai, kurie susiriša ties krūtine ir yra lengvai permatomi Dviejų dalių sexy apatiniai, kurie marginti leopardiniais raštais ;) 

Permatomi apatiniai, kurie susideda iš trijų dalių. Su mini sijonėliu ;) Seksualus Peniuaras, kuris lengvai plevesuojantis ;) Tai S&M žaidimams puikiai skirtas ryškus apatinis trikotažas ;) Juoda intymi pagunda - tampri pėdkelnė, kuri dengia didžiąją dalį kūno ;)

Liaudyje sklando kalbos apie pačius neseksualiausius apatinius. Jie būna išmarginti rausva arba melsva spalvomis. Moteriški sexy apatinukai tokia spalva turėtų būti vengtinas. Na nebent Jūsų vyras yra išskirtinis. Žinoma ir tikrai žinote, kad šie atspalviai jam suteikia džiaugsmo. Nebijokite eksperimentuoti! Ir pažadame, tikrai iš Jūsų lūpų nesklis pasakymas, kad santykiuose atsirado monotonija ir rutina.