Lietuvių kalba English language

Mano krepšelis

Jūsų prekių krepšelis yra tuščias

Seksualūs Apatiniai ir Viršutiniai Korsetai, kurie Pabrėš Jūsų Moteriškas Kūno Linijas. Gracijos ne tik Puikiai Atrodo, bet ir kartu Vizualiai Lieknina. Ir Smagiausia, kad Dažnas yra su Galimybe Pasireguliuoti Dydį ;)

22 drabužiai

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

22 drabužiai

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

Korsetai atkeliavo į moterų spintas jau nuo senų laikų. Juos iš medžio luobo dėvėjo jau antikos romėnės. Viduramžiais buvo madingas plonas liemuo ir plokščia krūtinė, todėl jie buvo ne tik aukštos krūtinės maskavimo priemonė. Korsetas būdavo uždedamas bręstančioms merginoms, kad krūtys užaugtų mažesnės – didelės krūtys religinio ir lytinio asketizmo laikais laikytos negražiomis.

Baroko ir rokoko epochose, kai išorinis grožis išėjo į pirmąjį planą, korsetas atliko priešingą funkciją – pakeldavo krūtis kuo aukščiau, o gili iškirptė atverdavo jas vyrų žvilgsniams. Šis seksualus apatinis trikotažas labai spausdavo liemenį ir krūtis, dėl to neretai sutrikdavo kraujo apytaka, moterys viešose vietose ne kartą alpdavo.

XXI a. jis tapo viršutiniu puošniu drabužiu, nebeatliekančiu savo tikrosios funkcijos. Šie seksualūs apatiniai dėvimi tada, kai reikėdavo atrodyti labai gundančiai. Šiuo metu sunkų ir nepatogų korsetą pakeitė elastingi, taip pat – lengvos ir patogios liemenėlės.

Korsetai - tai apatinis drabužis, kuris glaudžiai aptempia visą stuomenį ir iš dalies krūtinę. Ar šie seksualus apatiniai kenkia žmogaus sveikatai, nors ir performuoja liemenį nepakeičiamai? Gydytojas endokrinologas teigia, jog jie kenkia banginių sveikatai, nes anksčiau juos gamindavo su banginių ūsais. Dabar, kai yra plastmasė, banginiai atsikvėpė lengviau, o moteris – ne. Realios  grėsmės uždusti nėra, bet sergant plaučių ligomis gracijos nepatartinos. Esant stuburo problemoms, šie net kiek padeda sumažindami skausmą dėl raumenų tempimo.

Taip jau istoriškai susiklostė, jog metalas buvo pirmoji korsetų gaminimo medžiaga. Metalas, kaip medžiaga, atsirado norint paslėpti kūną ir krūtis. XV a. ispanė taip norėjo paslėpti savo nėštumą nuo vyro, kadangi buvo jam neištikima. Be to, būtent Ispanijoje atsirado ir šis apatinis drabužis iš medinių lazdelių. 
Idėja naudoti korsetuose metalinių vijų dalis, kaip apatinių drabužių dalį, gana greitai paplito Europoje.

Dolce & Gabbana korsetus pritaikė šiuolaikinėms moterims modernizuodami patį rūbo modelį, atsisakant metalo ir plastiko, kurie suteikia ypatingą nepatogumą. Šitas apatinis trikotažas atspindi rūmų prabangą, itališką madą, tačiau jie išsiskiria ir savo stilingumu bei užburiančiomis spalvomis. Tiesa, minėti mediniai korsetai taip pat nėra pamiršti. Šiuolaikinę jų versiją gali išvysti brito Chuseino Čalajano darbuose. Jis įžymus kaip nestandartinių drabužių iš netipiškų medžiagų dizaineris. Žinoma, kad tokie modeliai nėra labai praktiški. Ir vargu, ar kokia šiuolaikinė moteris sutiktų įsigyti tokį drabužį kiekvienos dienos dėvėjimui.

Šiais laikais šie apatiniai manomi esantys be galo seksualūs. Daug moterų net neįtaria, kad jos labai erotiškos. Ir labai nustemba, net įsižeidžia, jei tai sužino. Jūsų pasitikėjimą pakels, aistrą miegamajame pakaitins ypatingai seksualūs bei gundantys korsetai arba gracijos. Jie pasiūti iš aukštos kokybės audinių, puikiai pabrėžiantys moters figūros grožį. Jie puikiai priglunda prie nuogo kūno ir subtiliai jį paryškina.

Kad ir kokiam tikslui jūs dėvėtumėte korsetą – ar stilingam vakarėliui, ar mylimojo gundymui – Jūs tikrai rasite ir išsirinksite iš gausybės siūlomų korsetų Fashion2Get.lt internetinėje parduotuvėje. Moterys, Jūs šio drabužėlio pagalba galite pabrėžti savo norimą stilių, garderobą paversti išskirtiniu ir netgi išryškinti savo charakterį.