Lietuvių kalba English language

Mano krepšelis

Jūsų prekių krepšelis yra tuščias

Mėgstate Pėdkelnes ar Prisegamas Kojines? Jums Siūlome Pasižvalgyti po šį Skyrelį, Turime ne vieną Išskirtinį Modeliuką, kuris galbūt Patrauks Jūsų Dėmesį ;)

Drabužiai 1 yra 2426 viso

Puslapis:
  1. 1
  2. 2

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

Drabužiai 1 yra 2426 viso

Puslapis:
  1. 1
  2. 2

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

Seksualios Kojines yra megztas, austas, pintas arba regztas tekstilinis gaminys. Tai seksualus drabužis, kuriuo apaunamos žmogaus kojos. Šiais laikais jos yra neatsiejama nuo bato atsiradimo. Jau mūsų protėviai apsivyniodavo pėdas odomis, prieš kišdami kojas į sandalus ar į kitokį apavą – taip buvo kur kas šilčiau. Manoma, kad pirmąsias kojines mezgė arabai dar prieš tris tūkstančius metų. Šios kojines apsaugodavo nuo karšto smėlio pėdas, apautas atvirais sandalais. Megztų randama ir Egipto faraonų sarkofaguose. Tiesa, nuo faraonų laikų jos kažkur dingo ir vėl atsirado tik XIX amžiuje.

Jų angliškas pavadinimas „socks“ yra kilęs iš lotyniškojo „soccus“, kuris reiškia „lengvi batai“. Taip buvo vadinamos iš dviejų gabalų susiūtos palos, kurias mūvėjo Romos aktoriai komikai. Kojines - Soccus buvo mūvimi kartu su sandalais, o namuose – kaip šlepetės.

Pėdkelnės internetu – aptemptas, iš dalies ar visai permatomas moteriskas apatinis trikotazas. Jos maunamas ant nuogų kojų. Jos dėvimos kartu su suknele ar sijonu, šortais. Vyriška versija (dažniausiai šiltos, neretai skirtos žiemai kaip apatinių kelnių pakaitalas) gaminama tam, kad nešiotų po kelnėmis ir šortais. Ypatingai išpuoštos gali būti naudojamas kaip labai seksualus apatinis trikotazas.

Moterys dėvi pedkelnes ir timpas, kojines, kojinaites ir pėdutes, tačiau nė vienas moteriško garderobo elementas taip neaudrina vyrų vaizduočių, kaip prisegamos kojines ir jų diržai.

Šiandien dizaineriai kelia juos ant moteriško grožio pjedestalo. Jie siūlo įvairių modelius su raišteliais, kaspinėliais, blizgiomis akutėmis ir kitais papuošalais, galima rinktis tiek klasikinių spalvų, tiek ryškiaspalves, raštuotas. Šiuo metu pedkelnes gaminamos ir iš akrilo, poliesterio, elastano poliamido, polipropileno, lino, kašmyro ar angorinių ožkų vilnos.

Trumpėjant moterų suknelėms, jų prisegamos kojines irgi ilgėjo. Atsirado korsetai su specialiais kyšančiais segtukais joms prisegti. Mažos mergaitės vilkėjo apatiniais marškinėliais, prie kurių taip pat buvo segamos ilgos kojinaitės. Šiuo metu išpopuliarėjo ilga versija, tvirtinama silikonu.

Pastaraisiais metais atsirado dar viena naujovė - purškiamos kojines. Ši imitacija labai patogi per karščius, kai etiketas neleidžia pasirodyti viešumoje plikomis kojomis. Šias vadinamas pedkelnes lengva nuplauti vandeniu su muilu. Išradus likrą, prasidėjo jų era: atsirado koreguojančių figūrą, aromatizuotos, masažo efekto turinčios.

Ką pasirinkti - ilgas, trumpas, rastuotas, vienspalves ar gal su pikantišku iškirpimu? Tai priklauso nuo Jūsų poreikių: ar šiuo metu norėtumėte rinktis patogumą, ar seksualumą. Be abejo, vėsesniu oru išmintingiau rinktis pedkelnes, o šiltuoju sezonu – kojines. Antrosios idealiai tinka prie prigludusių vakarinių suknelių: kojos atrodys nuostabiai, nesimatys pėdkelnėms būdingų siūlių.