Lietuvių kalba English language

Mano krepšelis

Jūsų prekių krepšelis yra tuščias

Apatinės Kelnaitės yra neatsiejama mūsų Gyvenimo Dalis. Vienoms labiau patinka Šortukai, kitoms Stringai. Tačiau Svarbiausia yra Patogumas :)

15 drabužiai

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

15 drabužiai

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

Stringai ar kelnaites moterims yra apatinis trikotazas, dėvimas ant nuogo kūno dubens srityje ir uždengiantis išorinius lytinius organus bei uždengiantis arba pridengiantis sėgmenis.

Apatiniai drabuziai, beje, ne visada buvo „apatiniai“. Apatinis trikotazas ilgai kovojo dėl savo vietos ant žmogaus kūno. Įvairiais istorijos tarpsniais apatiniai iškildavę virš kitų drabužių arba vėl pasislėpdavę. Keitėsi ir apatinio trikotažo paskirtis.

Galima drąsiai teigti, kad tai, kas „arčiausiai žmogaus“, yra seniausias žmonijos drabuzis. Apatiniai drabuziai atsirado jau Edeno soduose – kai Adomas, siekdamas padaryti įspūdį savo moteriai Ievai, prisidengė savo pasididžiavimą figos lapeliu. Kai kurių mados žinovų teigimu, šiuolaikinių vyriškų kelnaičių forma, ypatingai pabrėžiami stringai, atspindi tą patį figos lapą.

Vyrų ir moterų kelnaites skiriasi. Pas vyrus jos kiek platesnės (ypač – priekinė dalis), laisviau priglunda, tuo tarpu moterų labiau aptemptos. Jos taip pat yra moters maudymosi kostiumėlio dalis (išskyrus vientisus maudymukus).

Moteriskos kelnaites šiandien – ne tik garderobo dalis, bet ir tikrų tikriausias fetišas, žadinantis vaizduotę ir kaitinantis erotinę fantaziją. Nėriniuoti stringai vien vaizdu gali libido kilstelėti iki padebesių. Tiesa, tokį statusą jos įgijo palyginti neseniai. O jau mes net nepradėjome kalbėti apie stringų galią…

Kelnaičių įvairovė itin plati. Moteriskas apatinis trikotazas būna įvairių rūšių. Interneto platybėse ir sekso prekių parduotuvėse galima rasti labai netikėtų variantų. Tai – moteriškų kelnaičių be juosmens, minkšto prie kūno priglundančio plastiko juostelių ar valgomų, iš saldainių nuaustų apatinių. Bet dažniausiai moterys renkasi iš keturių tipų.

Taigi, šortukai. Trumpučius šortukus primenančios kelnaites būna iš medvilnės ar šilko, laisvo kirpimo ir tampriai priglundančios. Šie moteriški apatiniai netinka prie kelnių ir trumpų sijonų.

„Slip“ tipo dažniausiai būna su dailiu nėrinių įsiuvu. Jis gali būti ir priekyje, ir nugaroje. Savo forma „slip“ kelnaites būna klasikinio ir įprasto kirpimo. Jūsų pasirinkimo laisvė, kurios formos apatiniai Jums priimtinesnė.

Toliau seka siaurukės. Šio apatinio trikotažo pavadinimas kilęs nuo angliško žodžio „string“ – juostelė. Nugaroje šios kelnaites teturi siaurutę juostelę. Ji sujungta su kelnaičių juosmens dalimi. Stringai idealiai tinka prie aptemptų suknelių, kur bet kokios kelnaičių siūlės gali persimatyti. Jie moterims yra puikus moteriškas apatinis trikotažas, kurį turi turėti kiekviena savimi besirūpinanti moteris.

Ir paskutinis kelnaičių tipas - „tanga“. Tai kelnaites, kur yra trikampėlis priekyje ir virvelė nugaroje. Mažiau ir lakoniškiau nebūna! Šis apatinis trikotažas yra seksualumo įsikūnijimas.

Apatinis trikotazas turi daug privalumų. Neveltui romėnai sakydavo „Semper ubi sub ubi“ – „visada nešiok apatinius“. Apatinisi šildo žiemą ir sugeria prakaitą vasarą.  Kelnaites prilaiko kai kuriuos vyriškus organus, apsaugo kūną nuo užtrauktuko dantukų ar nepageidaujamų situacijų, kai užtrauktukas sugenda. Moteriškas apatinis trikotažas yra puiki galimybė nustebinti savo mylimiausiąjį. Stringai gali būti labai seksuali apatinių dalis, kuri vers vyrus iš koto!