Lietuvių kalba English language

Mano krepšelis

Jūsų prekių krepšelis yra tuščias

Reikalingas Seksualus Teminis Kostiumėlis Specialiai Progai? Virskite Sexy Sesele, Gundančia Stiuardese, Zuikute ar net Daktare ir Pamaloninkite Savo Brangiausiąjį Pikantiška Apranga ;)

2 drabužiai

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

2 drabužiai

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

Tradicija persirenginėti įvairiais kostiumais atsirado Anglijoje maždaug XIX amžiuje, o JAV ji išplito XX a. pradžioje. Ketvirtajame dešimtmetyje JAV parduotuvėse jau pasirodė pirmieji masinės gamybos šventiniai / karnavaliniai kostiumai.

Tradiciškai, tam tikri teminiai kostiumai imituoja antgamtines, dažniausiai baisias būtybes – vaiduoklius, skeletus, raganas, velnius. Naujesniais laikais įkvėpimo semiamasi ir iš fantastikos kūrinių – superherojų komiksų, siaubo filmų ir kt. Šiais laikais itin populiarūs moteriški seksualus drabuziai yra moters katės, piratės, stiuardesės, policininkės, namų tvarkytojos ir panašiai. Tai dažniausiai būna seksualūs drabužiai, kurie skirti norint nustebinti savo brangiuosius. Sukurti seksualų įvaizdį itin svarbu!

Toks drabužis yra puiki išeitis norint nustebinti mylimą žmogų ar sužadinti aistrą miegamajame. Karnavaliniai kostiumai -  pasirinkimas yra labai platus, Galima pasirinkti tokį kuris skirtas šventėms, darbo temoms ar atitinkantis tam tikrą pomėgį. Fantazijai nėra ribų! Jūsų aistrą taip pat pakaitins teminių kostiumų detalės kaip korsetai, prisegamos kojinės, seksualūs apatiniai bei permatomos drabužio detalės. Jūsų vyras negalės atplėšti nuo Jūsų akių, jei seksualus teminiai kostiumėlis pridengs mažai kūno. Išliks gundanti paslaptis. Brangusis nersis iš kailio norėdamas kuo greičiau Jūs išpakuoti iš seksualaus drabužio. Teminiai kostiumai puikiai pabrėžia ir paryškina moters figūros grožį. Seksualūs drabužiai skirti įvairios kūno formoms.

Vis labiau populiarėja teminiai vakarėliai. Tai vakarėliai, kurių metu dalyviai yra prašomi persirengti teminiai kostiumais, kurie atspinti tam tikrus personažus, tam tikrais stiliais, temomis ir panašiai. Karnavaliniai kostiumai gali varijuoti nuo kuklių iki itin seksualių drabužių. Pasitelkite vaizduote ir nustebinkite aplinkinius įspūdingaisteminiais kostiumais.

Tačiau kodėl išvis organizuojami teminiai vakarėliai? Vakarėliai praturtina šventę įvairiom spalvom. Per teminius vakarėlius galima įsijausti į kitus personažus, kitas kultūras, išdrįsti pabūti kitokiu nei visuomet. Diktuojami aprangos kodai gali varijuoti nuo A iki Z. Tad rengiamasi įvairiausiais teminiais kostiumėliais. Deja, daugelis bijo teminio vakarėlio temą galvoti neįprastą, nes mano, jog bus sunku rasti teminius kostiumus. Tokia nuomonė klaidinga. Žinoma, persirengėliai sukuria tam tikrą vakario aurą, tačiau daug svarbiau yra ką veiksite, ką ragausite ir kokią aplinką matysite.

Teminių vakarėlių idėjų pilna. Galima surengti piratų teminį vakarėlį. Dalyviai apsirengtų rūbais, kurie atspindėtų piratų tematiką. Tai įvairūs drabuziai internetu, susiję su piratais, laivais, plėšikavimais ir t.t. Taip pat galima organizuoti filmo herojų teminį vakarėlį. Galima būtų apsirengti į supermeno, žmogaus voro, moters katės teminį kostiumą. Beje, šie pasiūlyti teminiai kostiumai gali būti labai seksualūs. Ne ką mažiau smagu būtų suorganizuoti teminį vakarėlį, kur visi dalyviai turėtų apsirengti buitine technika. Čia sudėtinga tematika, bet galima išties kūrybingai išsisukti.

Taigi, personažų, kuriuos galima įsikūnyti, yra begalės. Tuo pasižymi ir karnavaliniai kostiumai. Tik vis iškyla daugybė klausimų. Kokį rūbą apsirengti? Kaip susišukuoti? Kokį makiažą pasirinkti?. Šie klausimai dažniausiai kyla trokštančioms vakarėlyje atrodyti stulbinamai, intriguojamai, seksualiai ir, be abejo, stilingai. Jei Jūsų tikslas – būti pastebėtai, nebijokite paeksperimentuoti. Improvizacijoms ribų nėra. Seksualus karnavaliniai kostiumai nustebins brangiausiąjį, spindėkite teminiuose vakarėliuose.