Net nespėjome pajausti šaltos žiemos, o jau šilti orai už lango. Kaip smagu! O su šiltu oru atsiranda noras atsinaujinti pliažo aprangą. Maudymukas ne išimtis. Todėl pristatome Jums naujas tendencijas - 2014 maudymosi kostiumeliai.

Maudymukų tendencijos - kokių tik nesate girdėję? Kiekvienas skalambija varpais vis su kitokiais pareiškimais. Na nieko keisto, juk kiek žmonių, tiek nuomonių :) Kiekvienais metais mada keičiasi. Atostogos ir jų sezonas tuoj tuoj prasidės, todėl mes suskubome Jums pateikti mūsų manymu šių 2014 metų pavasario / vasaros naujausias naujienas. Tad, jeigu šiuo metu dairotės ir norite atnaujinti garderobą - galbūt šios mados tendencijos Jums šiek tiek galbės. Taigi, šiais metais vyrauja: ryškios spalvos, nerti maudymukai, juostelės ir paaukštintas liemuo. Detaliau paaiškinsime žemiau:

  • Ryškios spalvos. Tikrai nėra visiška naujovė, nes pas ne vieną atrasime ryškesnės spalvos maudymuką. Maudymosi kostiumeliai šiais metais labai drąsiai derinami "rėkiančiomis" spalvomis. Ribų tam nėra. Galima eksperimentuoti į valias. O jeigu ryškūs maudymukai ne Jūsų skoniui - galite pasipuošti ryškesnio rėmelio akiniais, apsisiausti ryškesne pliažine skarele. Be to, tokio atspalvio maudymosi kostiumeliai puikiai pabrėžia įdegį.
 
 
  • Nerti maudymukai. Dar visai neseniai neriniai buvo skirti tik "bobutėms" nešioti. Reta jaunesnė moteris išdrįsdavo apsirengti bet kokiu nertu drabužėliu. Ir kas gi pasidarė? Pasaulis apsivertė aukštyn kojom ir nerinukai vėl grįžo į madą. Žemiau pateikiame kelis pavyzdžius, kur maudymukas pagamintas vašelio pagalba. Ar kas nors išdrįstu pasakyti, kad tai nėra seksualu? Ryškios spalvos vyrauja ir čia :)

  • Juostelės. 2014 maudymosi kostiumeliai, kurie papuošti juostelių elementais. Tikrai ne kiekviena moteris išdrįstų pasipuošti tokio kirpimo modeliuku, nes šie maudymukai itin seksualūs ir gundantys. Tam reikia drąsos. Juostelių moytyvai randami įvairiuose modeliukuose - vientisi maudymosi kostiumeliai, viendaliai maudymukai, visur jų matyti. Subtilios juostelės suteikia pliažo aprangai žaismingumo, kaip Jums tokie modeliukai?
 
  • Paaukštintas liemuo. Maudymukai, kurie yra su aukštesnio liemens kelnaitėmis madoje išlieka ne vienerius metus. Kartais jie daugiau madingi, kartais mažiau. Šie maudymosi kostiumėliai tobulai sugeba paslėpti papildomus kilogramėlius, kurie yra susikaupę pilvuko srityje. Tačiau ir labai plonos moterys atrodo nuostabiai su paaukštintu liemeniu. O ir vyrai sako, kad jie negali atitraukti akių nuo moterų dėvinčių tokius maudymukus. Puikus modeliukas ;)

 

Na va, tokios būtų trumpai apibendrintos tendencijos, kuriose pristatyti maudymosi kostiumėliai. Gal Jums šiek tiek palengvinome gyvenimą ir dabar žinote, kokio modeliuko norėsite. Maudymukai internetu - jų rasite Fashion2Get.lt internetinėje parduotuvėje.