Viskas apie juodą klasikinį bikinį!

 

Skirtingai nuo kai kurių kitų tendencijų, juoda spalva išlieka klasika. Ji niekada neišėjo iš mados. Ir neišeis. Šios spalvos maudymukas yra būtinas kiekvienai moteriai - tiek kuklesnei, tiek norinčiai pabrėžti polinkį į klasikinius rūbus.

 Juoda spalva gali būti labai įvairi. Ji gali varijuoti nuo itin blizgios iki elementariausios matinės spalvos. Juoda gali būti pateikta įvairiausiomis formomis - nuo trikampio iki bandeau tipo liemenėlės, nuo kelnaičių su virvele iki šortukų. Visa tai priklauso nuo individualaus skonio, kūno sudėjimo ar net  amžiaus. Turime paminėti ir monokinį bei vientisą maudymuką, nes jie yra itin pamėgti moterų, kurios nori subtiliai, bet kartu ir seksualiai pridengti savo kūno linijas.Taigi, juoda spalva niekada nebuvo ir nebus nuobodi ar monotoniška. Ją galima paįvairinti aukso ar sidabro spalvos metaliukais bei įvairiais papuošimais, blizgučiais.

 

Drąsiai galime teigti, jog juodos spalvos maudymosi kostiumėlis tai klasikų klasika. O ar Jūs turite savo garderobe juodą bikinį?