Maudymosi kostiumėliai reikalingi visais sezonais. Ir visai nesvarbu ar už lango šilta ar šalta. Leidžiame laiką ne tik prie jūros, ežero ar bet kokio vandens telkinio, bet ir žiemą prireikia maudymukų. Juk taip smagu pasiplaukioti baseine ar nuvykti į šiltus kraštus. Todėl labai svarbu pasirinkti maudomą, kuris ne tik puikiai atrodo, bet Jums tinka pagal figūros tipą bei yra patogus. Tinkamiausius modeliukus įvairiems tipams jai esame aptarę ankstesniuose straipsniuose, tad skubame pristatyti - maudymosi kostiumeliai 2018 kolekcijos ir jų madingiausius hitų hitus!

 

Mada yra toks subtilus dalykas. Vieniems ji bus svaiginančiai graži, o kitiems akinančiai baisi. 2018 – ieji atneša daug margų ornamentų bei ryškių spalvų. Tai drąsi ir atvirumu šokiruojanti paplūdimio apranga. Žinoma, atrasite ir romantiškų modeliukų.

 

Maudymukai su raukinukais. Šiais metais grįžo į madą platūs, plevesuojantys raukinukai. Jie atrodo labai žaismingai ir žavingai. Šis stilius puikiai tiks ir mažesnę krūtinę turinčioms, nes vizualiai ją didins. Tai gali būti viena juosta raukinių arba daugiau. Tai labai moteriški ir stilingi elementai, kurie pagyvina ir yra sezono “must have”.

 

Seksualus vientisas maudymukas Sonata su raukinukaisSeksualus maudymukas 2018 kolekcijos MattiMaudymukai mazai krutinei internetu su raukiniais Brena

 

Gėlėti vientisi maudymosi kostiumėliai. Toms, kurios mėgsta komfortą siūlome pasigrožėti gėlėmis margintais moteriškais drabužiais. Jie dažniausiai margina priekinę maudomo dalį ir nukreipia dėmesį nuo pilvuko zonos. Tiks tikrai įvairaus sudėjimo damoms. Atradome ne vieną ir su abstrakčiais motyvais, kurie taip pat šiais metais itin madingi.

 

 Gėlėtas maudymukas vientisas ir naujos 2018 kolekcijosRyskus naujas 2018 vientisas maudymukas Valeva2018 vientisi maudymukai Estella - didesniai krutinei tinkantis

 

Maudymukai 2018 su iškirpimais. Labai seksualus pliažo rūbas, kuris toli gražu ne vienai tiks ir patiks. Labai madingos aukštos kelnaitės su šoniniais iškirpimais, kurie atveria kūną. Šie iškirpimai gražinti plonomis juostomis. Tai tiesiog stingte stingdo kraują. Monokiniai ne ką mažiau madingi. Tai vientisi maudymukai, kurie priekyje turi ties liemeniu iškirpimus ir gundančiai atveria nugarą. Jie puiki alternatyva toms, kurios nori pridengti pilvuką, tačiau nepilnai. Atrodo labai paslaptingai :)

 

Seksualus monokiniai - maudymukai Anabe skaisciai baltos spalvosNauji maudymukai Lisardi su aukstintomis kelnaitemis ir liemenukuJuodi monokiniai su baltomis gelemis Susitta - kas gali buti seksualiau? :) 

 

Naujovės galbūt patiks ne visoms. To dizaineriai ir net nesiekia. Svarbiausia išlikti ištikimai savam stiliui. Linkime gražios ir šiltos vasaros, kad galėtumėte kiek įmanoma dažniau užsidėti maudymosi kostiumėlį ir visai nesvarbu ar tai bus bikinis, vientisas ar tankinis (maikutė su kelnaitėmis)!