Maudymukai 2014

 

Nauji metai, nauji vėjai. Kiekvienais metais dizaineriai neriasi iš kailio, kad galėtų parodyti, kokios yra naujausios maudymosi kostiumėlių tendencijos. Aišku ne kiekviena sau gali leisti kasmet atsinaujinti ir įsigyti bent vieną naują maudymuką, tačiau visada smagu pasmalsauti, ką šiais metais mados milžinai siūlo ir pristato.

 

Kiekvienais metais madų tendencijos kinta, tačiau viena auksinė taisyklė išlieka – maudymosi kostiumėliai figūrą turi pabrėžti. Privalumai turi būti išryškinti, o trūkumai paslėpti. Turint šią taisyklę omenyje, pradedame aptarti, kokie maudymukai 2014 šiuo metu yra madingiausi.

 

Tinkliniai maudymukai. Tai šių metų visiška naujovė, kuri gali išversti iš koto net daug mačiusį! Maudymosi kostiumeliai optiškai atrodo kur kas atviresni nei iš tikro yra. Iškerpamos tam tikros maudymuko vietos ir jos užpildomos permatomu tinkleliu. Gaunasi savotiška optinė apgaulė, kurios dėka imituojamos plūduriuojančios linijos, kurios tarsi neturi pradžios bei pabaigos. Ši naujovė tikrai ne kiekvieno skonio ir susilaukė labai prieštaringų komentarų.

 

Ryškūs maudymosi kostiumeliai. Ryškios spalvos 2014 –aisiais kaip niekada madingos. Kuo ryškiau, tuo geriau. Tokie atspalviai puikiai pabrėš gražų įdegį. O jeigu jo neturite, atrodysite netokia blandi. Ryškios spalvos tinka tiek šviesiaplaukėms, tiek tamsiaplaukėms. Tik turėkite omenyje, kad papildomų kilogramėlių tokio tipo maudymosi kostiumeliai vargu ar paslėps.

 

Tankiniai. Ši savoka nėra labai stipriai paplitusi, todėl pradžiai apibrėšime kas tai. Tai maudymosi kostiumeliai 2014, kurie yra tarpinis variantas tarp dvidalio maudymoko ir vientiso. Jis susideda iš dviejų dalių – marškinėlių bei kelnaičių. Tankini marškinėliai dažniausiai siekia kelnaites, kaušeliai būna kietinti. Kai kuriuose modeliuose kaušeliuose rasite Push up pagalvėles. Kelnaitės būna klasikinio kirpimo arba šortukų tipo. Šis maudymukas puikiai tinka toms, kurios nori pridengti savo pilvuką, bet vientisi maudymosi kostiumeliai yra pabodę. Maudymosi kostiumėliai pavadinti tankiniais formuoja liemens sritį, jeigu marškinėliai būna stipriau prie kūno prigludę.

 

Monokiniai. Labai seksualūs maudymukai. Monokinis yra maudymosi kostiumelis, kurio liemenėlę ir kelnaites jungia įvairaus tipo juostelės. Monokiniai yra panašūs į vientisus maudymukus, tačiau jie kur kas labiau atidengia kūną. 2014 metų kolekcijose monokiniai pademonstruoti labai mažus plotus dengiantys. Jeigu paklaustumėte vyriškosios lyties atstovų, šis maudymukas yra pats seksualiausias.