Maudymosi kostiumėliai pastaruoju metu pristatomi tokie, kurie vos dengia kūną, ką jau kalbėti apie intymiausias kūno vietas. Tačiau ne vienas žmogus mano, kad jie praranda žavesį ir atviri maudymukai tampa nuvalkioti. Kur kas dailesni yra retro stiliaus vientisi modeliukai arba paaukštinti liemens kelnaitės. Bet yra ne viena moteris, kurie iš šie yra per daug atviri ir nepatenkina lūkesčių. Tą patį mano ir ne viena pasaulinė žvaigždė.

 

Maudymosi kostiumeliai su termo marskineliais, kurie ne tik maskuoja, bet ir sildo

 

Populiaraus televizijos serialo Draugai pagrindinė aktorė Courtney Cox, muzikos dievaitė Madonna ar aktorė Nicole Kidman, visos jos mano, kad maudymosi kostiumeliai neturi būti atviri, kad su jais gerai atrodytumei. Ir tai tik maža dalis įžymybių, kurios teikia pirmenybę termo marškinėliams su ilgomis rankovėmis.

 

Šio tipo marškinėliai Australijoje buvo pristatyti aštuntame dešimtmetyje. Iš pradžių šie maudymukai turėjo labai paprastą paskirtį – apsaugoti banglentininkus nuo įvairiausių įbrėžimų ar susižeidimų. Šio sporto entuziastai dažnai susižaloja beplaukiodami. Tačiau šie maudymosi kostiumeliai gali kur kas daugiau. Jie neleidžia kūnui nei per daug sukaisti, nei sušalti.

 

Moterims, kurioms daugiau nei keturiasdešimt metų nebesinori dėvėti pliaže modeliukus, kurie atidengia daugiau nuogo kūno. Tą patį mano ir įžymiosios pasaulio žvaigždutės. Todėl šokio tipo marškinėliai yra ne vienai moteriai išganymas. Šie maudymukai apsaugo nuo neigiamo saulės poveikio. Oda neišdžiųsta ir tokiu būdu apsaugoma nuo jos senėjimo. Termo marškinėliai gaminami iš poliesterio, nailono arba elastano. Tai yra tvirti audiniai, kurie kūną formuoja. Todėl tokie maudymosi kostiumėliai gali pridengti ir paslėpti atsikišusį pilvuką bei rankas, kurios yra šiek tiek suglebę.

 

Popdievaitė Madonna labai stipriai slepia savo rankas, todėl toks modeliukas jai yra labai priimtinas ir tik su termo marškinėliais išdrįsta maudytis jūroje. Tačiau ne kiekviena dėvi šiuos rūbus dėl to, kad būtų optiškai formuojama figūra. Tai yra ideali apsauga nuo saulės ir jos kenksmingų spindulių. Nei viena kita apsauga taip stipriai negelbsti. Šie maudymukai net kartus efektyvesni ir puikiai apsaugo odą nuo galimybės susirgti odos vėžiu bei pristabdo odos senėjimo požymius. Taigi, tokie maudymosi kostiumėliai yra puikus išradimas!