Jau būdamos mažos princesės pradedame svajoti apie įspūdingas vestuves ir jaunikaitį ant balto žirgo. Prisigalvojame visokių neįtikėtinų dalykų, o kai suaugame, norai dažniausiai pasidaro paprastesni ir kuklesni. Taigi, kas yra vestuvės? Kokios ypatybės dažniausiai būna? Kas anksčiau buvo dėvima? Ar visada balta vestuvinė suknelė buvo norma?

 

Vestuvės yra renginys, vadinkime tai savotiška ceremonija, nuo kurios yra skelbiama santuokos pati pradžių pradžia. O tradicijos ir visokie papraročiai gali stipriai skirtis, jeigu lyginsime vieną žemyną su kitu. Tai priklauso nuo tautos, kultūros, tikėjimo ir žinoma nuo to, kiek piniginėje yra laisvų pinigų.

 

Daugelis negali įsivaizduoti šios įsimintinos dienos be kelių atributų – vestuvinės moteriškos suknelės, žiedų (tame tarpe ir sužadėtuvių) ir santuokos bažnyčioje. Tai savotiškai įaugę į kraują ir mes taip esame užauginti, kad tai taptų norma. O ką jau kalbėti apie nuotakos metamą puokštę. Irgi tapo būtinybe kaip ir keliaraištis ;)

 

Baltos vestuvinės suknelės buvo pristatytos į mūsų šalį daug vėliau negu tai vyko Europoje. Anksčiau tą  moterims stebuklingą dieną nuotakos puošdavosi puošnesniais nei kasdieniais drabužiais, bet toil gražu ne kažkokiais labai įmantriais ar įspūdingais. Tai dažniausiai būdavo paprastos liemenės, sijonai ir marškinėliai, kurie dėvimi kaip “išeiginiai”. Šie vestuviniai drabužiai buvo marginti tos vietovės iš kur nuotaka kilusi būdingiausiais etnografiniais raštais. Tik galvos apdangalas, kuris simbolizavo tyrumą, buvo baltos spalvos.

 

Seksualūs apatiniai rūbai - Vestuvėse tai yra labai svarbi detalė ir nuotaka visad tuom pasirūpina

 

Šiais laikais reta nuotaka renkasi margus rūbus. Dauguma lietuvaičių mano, jog tradicinės baltos suknelės yra tinkamiausios. Tačiau nesupraskite mūsų klaidingai. Aišku, pasiuvimo įmantrumas ir unikalumas, medžiaga, ilgis bei atspalvis gali labai drastiškai skirtis. Juk visos norime išsiskirti ir bent dienai tapti tikromis princesėmis.

 

Seksualus baltas apatinis trikotažas moterims ne ką mažiau svarbus. Po suknele galima paslėpti itin erotišką trikotažą, kuris skirtas tik mylimojo akims ir daugiau niekam kitam. Tas kai kam stipriai užkaitina kraują ;) Labiausiai tokiai dienai tiktų šviesių spalvų modeliukai, tačiau variacijų galimybė yra beribė, o ir skoniai skiriasi. Vestuvinė suknelė gali paslėpti net ir korsetus, kurie ne tik tobulai formuoja, bet ir be galo seksualiai atrodo. O toms, kurios mėgsta paprastumą – galima vilktis paprastenį ir netokį įmantrų apatinį trikotažą.