Seksualus apatinis trikotazas meiles dienai

 

Pradėsime nuo pačių pradžių. Apatinio trikotažo ir šiaip seksualių drabužių moterims yra labai didelė pasiūla. Kainos taip pat stipriai svyruoja. Visa tai tikrai nepalengvina išsirinkti tinkamiausius apatinius, kurie tiktų Valentino dienai. Žemiau pateiksime kelis patarimus, kuriais vadovaujantis galėsite išsirinkti tobulą komplektuką šiai nuostabiai meilės dienai. Ir tikrai nereikia nerimauti dėl piniginės gylio ar krūtinės dydžio. Kiekvienai damai padėsime!

 

Nebijokite Naujovių bei laužyti taisyklių


Nuo seno yra nusistovėjusi nuomonė, kad Valentino dienai apatiniai turi būti raudonos ar juodos spalvos. Tai klišė, kuri tarsi būtų įkalta mums į galvą. TAČIAU... tačiau mūsų laimei yra begalės kitų atspalvių, kurie ne ką mažiau įspūdingi. Galvokite nestandartiškai. Tad siūlome išbandyti violetinę, mėlyną ar net žalią spalvą. Tokie erotiški apatiniai atrodys labai netradiciškai, madingai, o kartu ir nuostabiai atkreips dėmesį savo išskirtinumu. O Jūs pati jais dėvėdama jausitės labiau savimi pasitikinti ir originali. Nebijokite margų apatinukų, kurie dekoruoti taškeliais, gėlėmis, gryžiais ar gyvūnų kailio ornamentais. Žemiau pateikiame kelis pavyzdžius kaip tokie moteriški drabužiai galėtų atrodyti.

 

Violetinis apatinis trikotazas - moteriskas korsetas IrmoseNaktinukai Peniuaras, kurie yra babydoll tipo ir tamsiai melynos spalvosVasariskas geletas apatinis trikotazas - altasiniai naktiniai Karra

 

Norime pabrėžti vieną svarbų dalyką. Tikrai nėra svarbu, kokią spalvą išsirinksite. Įvertinamos bus Jūsų pastangos ir noras įtikti savo brangiausiajam. Tad drąsiai rinkitės ir atviresnius, su nėriniais ar iškarpymais apatinius.


Rinkitės patogius ir nevaržančius apatinius

 

Visos esame bet kartą gyvenime nusipirkusius rūbą internetu ir ne tik, kuris buvo nepatogus. Nėra nieko blogiau nei dėvėti nuostabiai atrodančius apatinius, kurie įsirėžia į odą, tempia, veržia, trukdo atsipalaiduoti ar varžo judesius. Labai svarbu jaustis patogiai kitaip negalėsite atsipalaiduoti ir mėgautis Valentino diena ir jos saldžiomis nuodėmis.

 

Seksualus Bodis Alexos pagamintas iš permatomo tiulio ir nerinukų. Šis apatinis trikotažas pridengs intymiausias vieteles, atrodys stulbinančiai, bet kartu ir tikrai patogiai jausitės.

 

Valentino dienos apatiniai - seksualus triko alexa, kuris lengvai permatomas


Įsigykite tokį drabužį, kurį norėsite ir kitą kartą apsirengti 

 

Kam mums moterims turėti spintoje rūbą, kurį tik kartą apsivilksime? Tai ne tik pinigų, bet ir vietos švaistymas. Tad rinkitės apatinius, kuriuos esate garantuota, kad mielai dėvėsite ne vieną kartą. Jeigu manote, kad Valentino dienai skirti apatiniai bus naudojami tik kartą, geriau tuomet pagalvoti apie kokią nors kitą dovanėlę ;)


Naudokitės išpardavimais ir nuolaidomis

 

Internetinės parduotuvės ir ne tik dažnai skelbia įvairias akcijas ir nuolaidas įvairiems moteriškiems drabužiams, o tame tarpe ir apatiniams. Juk ne tik viršutiniai rūbai turėtų būti atnaujinami. Sezoniniai išpardavimai prasideda po didžiųjų švenčių, o tiksliau tai būtų po Kalėdų. Jeigu ir nebespėjote pasinaudoti ar pražiopsojote nuolaidas, artėjant meilės dienai daugelis parduotuvių skelbia įvairius karštus pasiūlymus. Kartais tereikia tik apsidairyti.


Damos, esate gražios ne vien dėl apatinių

 

Jūs esate nuostabios su arba be apatinio trikotažo. Išrinktasis Jus myli ir yra šalia dėl daug priežasčių, kurios tikrai nėra tik vizualios. Seksualūs apatiniai paryškina privalumus ir leidžia akims paganyti. Jie sužadina aistras ir pavečia Jus tikromis nimfomis. Tad nepameskite galvos ieškodamos apatinių. Nerandate to ypatingo komplektuko, kurį įsivaizduojate? Niekis, pasipuoškite tais, kuriuos turite.

 

Valentino dienai raudona širdis