Kiekviena moteris yra labai individuali. Apatinis trikotazas ne ką mažiau skiriasi. Metams bėgant keičiasi kūno formos ir automatiškai seksualus apatiniai kinta, vis tenka rinktis kitokį modeliuką. Dažnai moteriai, kuri yra perkupusi penkiasdešimt metų kinta hormonų balansas, todėl nieko nelieka kaip ir kartu pasikeisti dėvimus rūbus, kuriuos dažniausiai mato tik tas vienintelis išrinktasis.

 

Seksualus apatiniai brandesnio amziaus moterims

 

Bet mums, moterims, dažnai iškyla tam tikrų klausimų bei galvosūkių. Ypač pasiekus vis vyresnį ir galima sakyti brandesnį amžių. Apatinis trikotazas – kaip jį išsirinkti, kad tinkamai tiktų? Kaip neapsišauti? Kurie seksualus apatiniai derami dėvėti šeštąjį dešimtmetį perkopusioms moteriškėms? Gal yra tam tikri modeliukai, kurie yra tokie, kad reikėtų vengti? Gal su kai kuriais atrodytume kaip tokio kirpimo moterys, kurios negalime pripažinti, kad paauglystė jau baigėsi?

 

Kelly Dunmore yra šių klausimų ekspertė. Apatinis trikotazas yra jos stiprioji vieta ir ji puikiai nusimano kaip galima patarti šioms moterims. Tiesa, yra tam tikros apsirengimo taisyklės, kurios padeda moterims, pasiekusioms garbingesnį amžių. Pirma ir labai elementary taisyklė yra ši – seksualus apatiniai, liemenukai dažniausiai kinta ir prireikia didesnio nei anksčiau. Juk krūtys dažnai padidėja, kai pasiekiama menopauzė.

 

Dėja metams bėgant krūtys praranda stangrią formą bei putlumą, todėl tai, kas buvo mėgstama nešioti anksčiau, nebūtinai tiks ir dabar. Apatinis trikotazas gali nebepakelti krūtinės, kaušeliai gali atrodyti per dideli ir to pasekoje krūtys atrodys suglebę.

 

Bet neapsigaukite, storas sluoksnis porolono liemenuke irgi nėra tinkamai pasirinkta išeitis. Tokie seksualus apatiniai ne tiktai gali nelabai dailiai atrodyti, bet ir galima pasijausti iš tiesų nejaukiai ir ne savame kailyje. Reikia pripažinti, kad kūnas kinta ir tikrai reta šeštąjį dešimtmetį perkopusi dama gali didžiuoti stangria krūtine. Todėl apatinis trikotazas specialistės siūlomas yra su plonomis sienomis esančiais kaušeliais. Jie neturėtų būti pripildyti papildomos minkštos medžiagos.

 

Jeigu tuom netikite, nueikite į parduotuvę, kur seksualus apatiniai parduodami. Pabandykite pasimatuoti šiuos du liemenukus ir pabandykite nešališkai įvertinti vaizdą. Jeigu Jums tas nelabai pavyksta – galbūt draugė galėtų pakomentuoti ar pardavėja konsultantė. Patikėkitem pažadame, apatinis trikotazas, kuris yra plonesne sienele tikrai atrodys geriau ir patraukliau. Kam pirkti rūbus, kurie pabrėžia trūkumus, o ne privalumus?