Apatinis trikotazas gali būti įvairiausio kirpimo, modeliuko, atspalvio bei su įvairiausiomis detalėmis. Moterys verčiasi iš kailio, kad tik įtiktų savo brangiasiajam vyrui, todėl seksualus apatiniai yra taip stipriai mėgstami. Juk tikrai norimi palikti įspūdį mūsų mylimiausiajui. Tik yra vienas bet… Bet netgi labai tikėtina, kad neriatės iš kailio be reikalo. Puikų įspūdį dažnam gali palikti visai kitokie dalykai negu galvojate. Galime netgi pasakyti, kad gal net ir švaistote savo sunkiai uždirbtus pinigus.

 

Seksualus Apatiniai vyru bei moteru labai pamegti

 

Atliktos apklausos atskleidžia, kad visiškai be reikalo leidžiame valandų valandas ieškant tobulumo ir apatinis trikotazas neturi būti labai stipriai gundantis. Taigi, apklausos labai stipriai stebina ir gal net glumina. Apklausus vyrus paaiškėjo, kad net trisdešimt septyni procentai mano, kad seksualus apatiniai yra ne kas kita, o pižamos! Ir norite išgirsti dar viena stulbinantį faktą? Šis apatinis trikotazas aplenkė netgi ir nuogą kūną! Neįtikėtina, tiesa?

 

O apklausus dailiosios lyties atstoves paaiškėjo, kad netgi trisdešimt penki procentai jų manė, kad būtent seksualus apatiniai yra tai, kas vyrus varo iš proto. O net 30 procentų pareiškė, kad norėtų, jog jų riteriai miegotų su specialiomis pižaminėmis kelnėmis (o to jie tikrai nelabai mėgsta).

  

Įdomu, kodėl vyrai taip mano? Atsakymas ir pagrindimas labai paprastas. Jie mano, kad apatinis trikotazas – pizamos atrodo “tiesiog mielai”. Tai iš tikro kuklus drabužis ir galbūt dėl to jis kur kas labiau traukia akį nei vulgariai atskleidžiantis intymiausias kūno vieteles.

 

Tačiau neišsigąskite. Seksualus apatiniai užima antrąją vietą pagal darytas apklausas. Trisdešimt du procentai apklaustųjų mano, kad šiek tiek kūną dengiantys rubai internetu jų akims yra didžiausias džiaugsmas ir jie dėl jų kraustosi iš proto.

 

Trečia vieta atitenka naktinukams. Dvidešimt septyni procentai atiduotų viską, kad jų mylimoji juos miegamajame vilkėtų. O tik šešiolika procentų teigė, kad apatinis trikotazas iš viso nėra reikalingas. Anot jų, pati gražiausia moteris yra nuoga ir kam tie rubai internetu iš viso reikalingi.

 

Šioje apklausoje dalyvavo 1912 asmenų, kurie buvo pilnamečiai. O dabar smagiausia dalis. Apklausus ar antrosios pusės nuomonė nulemtų apsisprendimą, kuom pasirengti miegamajame – trisdešimt penki procentai moterų pasakė griežtą NE! Daugelis pagrindė tuom, kad svargiausia miego kokybei yra ne seksualus apatiniai ar apatinis trikotazas, o patogumas. Tad gundantys rubai internetu tikrai nėra būtinybė.