Mados industrija nesnaudžia. Įvairiausio plauko drabužių dizaineriai kurpia neįtikėtinus rūbelius. Ir tikrai ne vienas juos pamatęs iš pradžių šaukia: “Fui! Va šito baisaus apdaro tikrai nė už ką nedėvėsiu!”. Bet patirtis byloja visai ką kitą. Žurnaliukai, margaspalvės vitrinos, televizija gali labai greitai pakeisti mūsų nuomonę ir staiga gaunasi taip, kad vis dėlto tai, ką sakėme, kad yra baisiausi moteriški drabužiai internetu, jie atsiduria mūsų spintose. Tas pats galioja ir su avalyne.

 

Tai nieko blogo. Rūbai moterims neturėtų vienspalviai ir nuobodūs. Tačiau derėtų šį tą žinoti ką su kuom derinti. Tad žemiau pateiksime kelis pastebėjimus, kurie gali tikrai pagelbėti ;)

 

Kapri kelnės. Tai labai slidus reikalas, tad įdėmiai klausykitės. Šie patogūs drabužiai internetu gali arba labai gerai arba labai blogai atrodyti. Sakome griežtą NE modeliukams su šoninėmis kišenėmis ar kabančiais raišteliais. Tai tikrai nekaip atrodo. O dar baisiau, jeigu prie jų derinami paauglėms tinkančios maikutės, sportbačiai ar atviro kirpimo odiniai sandalai. Taip pat siūloma vengti lininių, platesnių kapri kelnių. Tačiau pižamos su kapri kelnėmis atrodo labai gražiai.

 

Sexy Kapri Kelnes - Tai Bridzai, kurie yra tarpas tarp kelniu ir sortuku ;) 

 

Bet nesijaudinkite, viskas nėra prarasta. TAIP sakome Audrey Hepbum stiliui. Drabužiai moterims, kurie yra siaurėjantys ar gražiai prigludę atrodo tikrai dailiai. O ilgis gali varijuoti, juk visos esame skirting sudėjimo. Beje, nebijokite kartu su šiomis kelnėmis avėti balerinų, basučių, kurios yra vadinamojo gladiatoriaus tipo oar atviresnių batelių.

 

Siauros kelnėsRūbai internetu, kurie yra pasiūti su žeminto tipo liemeniu ir kurių sudėtyje yra daug laikros nėra patartini nešioti. Klausiate kodėl? Ogi dėl to, kad jos padaro sėdimąją dalį plokščią ir apnuogina tarpą, kuris yra tarp sėdmenų. Dėja ne viena šias kelnes derina su trumpais marškinėliais. Ir pripažinkime, reta kuri gali pasigirti tokiu pilvuku, kuris gali būti rodomas apnuogintas. Juk moteriški drabužiai turi paslėpti tai ką reikia, ir pabrėžti privalumus, o ne atvirkščiai.

 

Siauros Aptemptos Kelnes - Jos Idealiai tiks lieknesnems ir norincioms pabrezti kojytes ;)

 

Didelį TAIP sakome džinsams, kurie gražiai priglunda ir yra siauro kirpimo. Tas pats galioja ir iš drobės, odos pagamintiems modeliukams. Drabužiai internetu, kurie yra pagaminti iš blizgančios odos taip pat nėra vengtini. O ką jau bekalbėti apie timpas. Šie rūbai tinka dėvėti visada – tiek ryte, tiek vakare. Susirasti siauras kelnes, kurios tinka yra menas, tačiau tai įmanoma. Ir jos idealiai tinka prie platesnio kirpimo marškinių, klasikinių palaidinių.

 

Dzinsai Aukstintu Liemeniu Puikiai pabres Jusu moteriskas kuno linijas ;)