Drabuziai internetu yra savotiškai mūsų patys geriausi draugai. Su kai kuriais net niekada nenorime išsiskirti kad ir kaip jie būtų praradę savo pradinę spindinčią išvaizdą. Juk tą pripažinti nėra taip paprasta ;) Šie pigus rubai gelbsti net ir tokiomis akimirkomis, kai būna tos dienos, kai “nežinai kuom rengtis”, “spintoje trūksta tinkamos ar madingos aprangos”. Bet žinoma reikia turėti omenyje, kad metams keičiantis mados tendencijos keičiasi, o ką jau bekalbėti apie mūsų kūnus ar nuotaikas!

 

Kartais vieni ar kiti drabuziai internetu pirkti būna paslėpti giliausioje spintos kertelėje, nes jie dėl vienokių ar kitokių priežasčių nebepatinka arba nebetinka. Viskas gerai, tai nieko blogo. Pačios labai gerai žinome, kad vieną dieną prabudus šie ne visada pigus rubai gali sužibėti naujomis spalvomis ir juos atrasime ir pamilsime iš naujo. Ir vat, pabodimas dings kaip mat.

 

Drabuziai internetu stilingi ir visada madingi

 

Smagiausias faktas yra tas, kad išsiskyrimas su bet kuom (bus tai žmogus, daiktas, ar pirkti drabuziai internetu) padaro juos kitoniškai geidžiamais ar patraukliais. Tik svarbiausias ištikimybės faktorius yra kokybė. Kartais geriau investuoti vieną kitą pinigėlį daugiau nei įsigyti tokį, kuris šaukte šauktų “pigus rubai”! Ir tikrai nereikia tam skirti įspūdingų sumų.

 

Drabuziai internetu – dabar pašnekėsime apie tuos, kuriuos tikrai derėtų turėti ir kurie niekada neišeis iš mados. Patikėkite ;) Taigi, pirmas daiktas būtų lietpaltis. Tik nereikia manyti, kad jis tiktai apsaugo nuo lietaus. Šie ne visada pigus rubai yra klasikų klasika. Tokios aktorės ir daininkės kaip Charlotte Gainsbourg, Lauren Bacall ar Jane Birkin juos stipriai išpopuliarino ir suteikė savotiško lengvabūdiškumo, kai pradėjo prie šio rūbo derinti džinsus, sportinius batelius. Išsirinkus tinkamą modeliuką, atrodysite be galo moteriškai. Ir nereikia bijoti įliemenuoto varianto, nes būtent jis pabrėš moteriškas linijas.

 

Lietpaltis turi puikią savybę, kuria negalėtų pasigirti daugelis rubų. Jis kaip ir senas geras odinis švarkas atrodys nuostabiai net ir panešiotas. Tokie drabuziai internetu nevisada randami. Kartais nuvykus į padėvėtų rūbų parduotuvę atrasite be galo dailų variantą, kuris pirktas ne prieš vienerius metus. Netgi tokių garsių vardų kaip Burberry lietpalčius galite tenai rasti. Nereikia bijoti parduotuvių su užrašais „pigus rubai“. Valyklos išvalys net kokias buvusio savininko paliktas dėmeles. O be to, rasite unikalių rūbelių, kurių kitos tikrai neturės. O ir komplimentų susilauksite, jeigu pasirinksite tinkamiausią sau variantą.

 

Daugiau drabužių, kurie niekada neišeis iš mados rasite antroje dalyje. Spauskite ant šios nuorodos >> Drabuziai internetu