Šiuolaikiniai drabuziai internetu būna įvairiausių spalvų bei atspalvių. Mums, vartotojams, belieka nuspręsti ir išsirinkti sau tinkamiausią ir labiausiai patinkantį variantą. Juk nebūtina vaikytis madų ir rinktis tas “madingas” spalvas, kurios visiškai netinka. Naktinukai -  ši taisyklė galioja ir jiems! Žemiau pateiksime šių įvairias spalvų gamas, kurios tikrai nustebins ne vieną. Originalumui sakome stiprų TAIP!

 

Pigus rubai Fashion2Get.lt parduotuveje

 

Sodriai bei ryškiai raudona spalva. Puikiai atrodantys ir visai nepasakytume, kad pigus rubai. Šie drabuziai internetu yra be galo žaismingi ir intriguojantys. Raudoni naktinukai parodo, kad pasitikite savimi. Ir be to, patalynę dažniausiai renkamės švelnesnės spalvos, todėl tokie ryškesni naktiniai rūbai puikiai išsiskirs. Mylėkime save ir nebijokime parodyti savo moteriškųjų kūno linijų. Juk kartais tiek nedaug reikia, kad nustebintume brangiausią žmogų J

 

Gėlėti drabuziai internetu. Šie pigus rubai nebūtinai yra seksualumo įsikūnijimas. Bet juk nekasdien norime būti deivė. Kartais norisi tokio audinio, kuris priverstų veide atsirasti šypsenai ir pasijusti laimingesniam. Tokie naktinukai puikiai tinka romantiškoms sieloms, svajoklėms, dievinančioms gamtos grožį. Na ir žinoma toms, kurios dievina komfortą ir mano, kad seksualus apatinis trikotazas yra ne joms. Šie būna dažniausiai pagaminti iš didesnio kiekio audinio, kur kas stipriau dengia kūną, yra laisvesni ir kartu patogesni.

 

Taškuoti pigus rubai. Kas gali būti žaismingesnio bei jaunatviškesnio nei tokiu audiniu dekoruoti naktinukai? Juodame fone pūpsantys balti taškučiai yra klasikų klasika. Ir juos galima dėvėti bet kuriuo metų sezonu – žiemą ar vasarą, nesvarbu! Todėl šie drabuziai internetu būna įvairiausių kirpimų. Moterų vienas iš labaiusiai pamėgtų variantų yra raudoname fone esantys balti taškeliai. Argi tai nėra miela?

 

Ryškiai geltonos spalvos naktinukai. Tai nuotaiką pakeliantis atspalvis, kuris veide sukels šypseną nešiojančiai ir mylimajam. Žinoma, tokie pigus rubai toli gražu neprilygsta raudonųjų žavesiui, tačiau ne viskas gyvenime turi suktis aplink gundymo meną. Juk būna dienų, kai jaučiamasi iš tiesų prastai ir toks mažas menkniekis kaip maloni akiai spalva, šiuo atveju geltoni drabuziai internetu, gali padaryti stebuklus. Patikėkite, šnekame iš savosios gyvenimiškosios patirties.