Pradėkime nuo apibrėžimo, kas yra pėdkelnės, nes taip labiausiai apibūdintų tą mistinį žodį – Seksualios Kūno kojinės. Taigi, moteriškos pėdkelnės yra aptemptas apatinis drabužis, kuris yra dalinai arba pilnai permatomas. Jis dėvimas ant visiškai nuogos kūno dalies (šiuo atveju būtų tik kojos). Šis apatinis trikotažas labai mėgstamas ypatingai šaltuoju metų laiku – žiemą, nes ne tik šildo, bet ir puikiai atrodo. O spalvų gama yra beribė, aišku mėgstamiausia yra juoda arba kūno spalva. Kūno kojinės bei apskritai pačios pėdkelnės būna su įvairiausiais raštais, skirtingo blizgumo bei elastingumo. Skiriasi iš ko jos pagamintos, taip pat ir storis. Erotiškas trikotažas – šitaip būtų irgi galima pavadinti kūno kojinės.

 

Seksualios Kuno Kojines - Apatinis Trikotazas tikrai vertas didziausios nuodemes ;)

 

O dabar grįžkime į senuosius laikus, nes būtent ten ir prasidėjo visa istorija. Viduramžiais pėdkelnės buvo dėvimos tikrais vyrų. Kojinaitės nebuvo prasčiokų drabužis, o tik elito, aukštuomenės. Pati pradžia atsirado Ispanijoje ir buvo mezgamos iš šilko, rankomis. Taigi, paplitimas negalėjo būti labai stiprus. Dvidešimtame amžiuje buvo išrastas nailonas, kuris viską kaip mat palengvino. Ir maždaug tada pėdkelnės pradėjo plisti moterų gretose ir yra madingos iki šių dienų.

 

Vienos iš populiariausių yra tinklinės kūno kojinės. Poliamidas sudaro didžiąją sudėties dalį, o mažąją elastanas, kuris reikalingas palaikyti tinkamą tamprumo santykį. Pats populiariausias modeliukas ir tinkamiausias pavyzdys būtų kūno kojinė Rolie Black (yra ir kitokių atspalvių). Daugiau mažiau visą kūną dengianti pėdkelnė, kuri yra juodos spalvos. Ji susideda iš viršutinės ir apatinės dalies, kurios sujungtos delikačiomis juostelėmis. Tai labai seksualus apatinis trikotažas moterims, kurios myli save ir nebijo pademonstruoti, ką turi. Kuom dar kūno kojinės išsiskiria? Beveik kiekviena turi pikantišką iškirpimą tarp kojų. Žinoma, ne kiekvienam pasirodys priimtina, tačiau dauguma vyrų tas labai stipriai intriguoja ir stipriai traukia dėmesį. Juk kartais labai mažai pridengtas kūnas atrodo kur kas seksualiau nei visiškai nuogas ;)

 

O jeigu nusprendėte įsigyti tokį drabužį, turėkite omenyje, kad erotiška kūno kojinė kaip ir bet kurios pėdkėlnės yra delikačios. Patartina jas mautis šiek tiek drėgnomis rankomis. Kai kurie specialistai sako, kad netgi geriausia išsitempti rankas kremu prieš velkantis. Tokiu būdu tikrai išsaugosite ir ilgai džiaugsitės nauju pirkiniu.