Šių metų vasaros jau nebedaug ir beliko, tačiau tikrai ne vienas dar planuoja šiais metais išvykti patostogauti. Ir dažnas renkasi šiltesnius kraštus. Juk be galo smagu pamatyti nematytas vietoves, paplaukioti su kitoje jūroje nei Baltijos. O tokiems žygiams reikia susikrauti lagaminus. Maudymosi kostiumeliai ne išimtis. Juk taip gera pagalvoti apie išsvajotas atostogas turint jau nusipirktus lėktuvo bilietus. Belieka tik išlaukti tos dienos, kai išvykstama.

 

Tačiau tokiems įspūdžiams reikia pasiruošti. Juk tinkamai sukrautas lagaminas yra būtinybė. Nėra nieko blogiau nei vieno ar kito mėgstamo rūbo ar daikčiuko palikimas namuose ir po to graužimasis. Maudymosi kostiumeliai – jų galima krautis kiek tik Jūsų širdis geidžia. Juk jie visiškai neužima vietos ir yra lengvučiai. O be to kuriai moteriai nepatinka maudymukai ir kiekvieną pasipuošti vis kitu modeliuku.

 

Šiais metais, vasara 2014 – aisiais atneša naujovių ir kitoniškų vėjų. Penkiasdešimtųjų metų mada grįžta atgal! Kelnaitės su aukštesniu liemeniu kaip niekada madingos. Aukštis gali varijuoti. Vienoms maudymosi kostiumeliai su tokiomis kelnaitėmis atrodo stulbinančaii gerai, kitoms nelabai. Todėl svarbu išsirinkti Jums tinkamiausią aukštį. Viršutinė dalis taip pat gali būti įvairiausių formų. Vienas iš stilingiausių modeliukų būtų liemenukas puoštas juostelėmis. Maudymukai, kurie yra dekoruoti įvairiausių formų ir spalvų juostomis suteikia žavesio ir žaismingumo. Ir šie modeliukai nukreipia dėmesį nuo apatinės kūno dalies, jeigu ji šiek tiek stambesnė.

 

Maudymosi kostiumeliai butina atostogu atributika lagamine

 

Maudymosi kostiumeliai taip pat madingi tie, kurie yra su ryškiomis spalvomis. Ypač fluorescenciniai atspalviai kaip niekada grįžo atgal ir yra laikomi labai stilingais. Tai turi nemažai privalumų. Vienas iš jų būtų įdegio paryškinimas. Ir tikrai nereikia manyti, jog jeigu esate neįdegusi, kad reikia dėvėti nesodrias spalvas. Anaiptol! Nebijokite paeksperimentuoti ir šiek tiek išsiskirti. Juk gyvenimas toks margas ir spalvingas. Maudymukai turi skleisti teigiamą energiją.

 

Lagamine taip derėtų įsidėti patogius rūbus, kai važiuojate pailsėti. Plazdančiai audiniai gaivina ir maloniai apgaubia odą. Tik neapsigaukite ir nedarykite klaidos įsidedant dabužių, kurių niekada nenešiojate. Tai pati didžiausia nuodėmė. Todėl rinkitės ne tik patogiausius bet ir labiausiai dėvimus rūbus.