Nauji metai atneša naujus vėjus. Tą patį galima pasakyti ir apie paplūdimio aprangą. Vientisi maudymosi kostiumėliai 2015 - aisias kaip niekada vėl madingi! Gėlėti raštai suteikia rūbams žaismingumo ir kas svarbiausia - nukreipia dėmesį nuo vienos ar kitos probleminės zonos. Taigi, ne tik gražu, bet ir funkcionalu ;) Manote, kad vientisi maudymukai suspaudžia krūtis ir padaro jus "plekšne"? Galime Jus nuraminti. Dauguma naujos kolekcijos modeliukų yra su kietintu kaušeliu ir dažnas kuris turi papildomas Push up pagalvėles. Patikėkite, atrodysite kaip tikra deivė! O jeigu neįdomūs standartiniai variantai - rinkitės monokinius! Kas tai? Ogi toks maudymukas, kurio šonai būna iškirpti. Šis kirpimas optiškai lieknins liemens sritį ;)

 

Vientisi geleti maudymosi kostiumeliai 2015 - Tai labai seksualus modeliukas Seksualus Vientisi Maudymukai 2015 - Ryskios spalvos ir juodas pagrindas Vientisi mėlyni maudymosi kostiumėliai Tetyt Blue - Jūros atspalviai ramina ir puikiai atrodo

 

Kartais visai nesinori papildomų detalių, o visiško paprastumo. Tą būtent ir siūlo žemiau parodyti modeliukai. O be to yra dar viena naujovė - Push up Maudymukai 2015, kurie su nusegama petnešėle ir idealiai tinka mėgautis saulės spinduliais. Iškirptė dekoruota V formos metaline dekoracija, kuri ne tik leidžia geriau įdegti, bet ir vizualiai didina krūtinę. Kelnaitės šiais metais nėra labai stipriai žemintos, bet labiau standartinio kirpimo, dengiančios sėdimąją dalį.

 

Maudymosi Kostiumeliai 2015 Shanti Navy - Push up liemenukas be petneseliu Push up maudymukai 2015 zali Shanti - Sodrios spalvos modeliukas, kuris tikrai padidins krutine Balti maudymosi kostiumeliai Shanti su Push up pagalvelemis

 

Dar vis madinga uždaresnis liemenukas, kuris kietintas ir tarp krūtų yra kokia nors metalinė dekoracija. O kodėl gi nepabuvus žaismingoms ir nepabandžius modeliuko su voru ant liemenėlės? Jis tikrai nėra baisus ar gasdinantis ;) Netgi sakytume, kad nelabai stipriai krenta į akis, ypač žiūrint iš toliau.

 

2015 Maudymosi kostiumeliai Geltoni Corna su juodomis kelnaitemis Nauji maudymukai koraliniai Corna su voriuku priekyje Zali maudymukai Corna su Push up ir kietintu kauseliu

 

Dviejų Spalvų Maudymukai 2015 kolekcijoje ne ką mažesnę rolę. Liemenukas vienokios spalvos, o kelnaitės kitokios. Ši kombinacija plevesuoja mados pasaulyje jau kurį laiką ir vis neatsibosta ne moterims nei dizaineriams. Tas pats galioja ir trikampiniams kaušeliams. Jie tinka daugeliui krūtinių formų, gal dėl to yra tokie populiarūs. Žemiau pateikiame kelis pavyzdžius, kas siūloma šiais metais.

 

Seksualus maudymukai 2015 Erina - melynos ir juodos spalvos kombinacija 2015 kolekcijos naujausi Maudymosi kostiumeliai roziniai Erina Geltoni maudymosi kostiumeliai trikampiniai Erina su juodomis kelnaitemis

 

Dryžuoti maudymukai ir taškuoti ne ką mažiau ant bangos ir geidžiami. Ir kuri iš mūsų galėtų atsispirti taškelių vilionėms? Kuriai nepatinka vienas kitas dryžis drabužiuose? Juk tinkamai pasirinkus raštą galima kompensuoti vieną kitą probleminę zoną. Patikėkite, tą tikrai žinome ;)

 

Maudymosi kostiumeliai taskuoti baltais zirneliais Jullia Navy Dryzuoti Maudymukai Polliama - sodriu spalvu nuotaikingas modeliukas 2015 Maudymukai dryzuoti Jullia - raudonas pagrindas su baltais 'slakeliais' ;)

 

Taigi, orams kas dieną šiltėjant laikas susirūpinti paplūdimine apranga, jeigu jos dar neturite arba senas maudymukas jau stipriai nusidėvėjo. Paskubėkite, kol dar pardavime yra daugybė skirtingų siūlomų dydžių ir modeliukų. Sezono metu gamintojai tiesiog nebespėja pagaminti prašomo kiekio modeliukų. Malonių saulės spindulių! :)