Maudymosi kostiumėliai 2016 Kolekcijos jau pasiekė mus! Šiais metais tendencijos ir paplūdimio aprangos mados su kitokiais akcentais. Viena iš šviežiausių naujienų - maudymukai su tinkeliu. Žemiau pateikti keli pavyzdžiai. Ši detalė labai seksuali ir kartu inovatyvi. Drabužis įgauna kitą atspalvį bei formą. Lengvai permatomas tinklas stipriai seksualumą pabrėžia ir puikiai atrodo. Kaip Jums toks variantas? :)

 

Seksualus maudymukas DakonaMonokinis Shell su tinkeliu - vientisas maudymukasMaudymukas su tinkleliu Dakona

 

Dryžuoti Bikniai. Ne ką mažiau svarbūs yra jūreiviški motyvai. Juostelėmis dekoruoti pliažiniai drabužiai gali būti labai įvairūs. Manote, jog toks modeliukas Jums netiks? Nesijaudinkite, kiekvienai figūrai galima išsirinkti tinkamiausią dryžiukų spalvinę gamą ir juostelių storumą. Tikrai netiesa, kad tokio pobūdžio maudymosi kostiumėliai stipriai storina ir netinka moteriškesnių formų savininkėms!

 

Dryzuoti Maudymukai TaytaMaudymukai su sortukais BrigitaRyskus dryzuoti maudymosi kostiumeliai Maybelline

 

Seksualūs Monokiniai. Ir šiais metais populiarumo nepranda vientisi maudymosi kostiumėliai su šoniniais iškirpimais ir atviresne nugara. Toks labai moteriškas ir gundantis drabužis pabrėš Jūsų liemenį ir jį optiškai lieknins. Tai tarsi dvidalis maudymukas, kuris priekyje per vidurį sujungtas juostele. Pilvukas bus puikiai paslepiamas, o krūtinė išryškinama, pažadame ;)

 

Monokinis BeataSeksualus monokiniai jessicaVientisi maudymukai monokiniai Matilla

 

Skirtiingų spalvų maudymukai. Tai tokie variantai, kai viršutinė ir apatinė dalis būna kitokių spalvų. Labai žaisminga kombinacija, kuri nuostabiai atrodo. Asimetriškumas visada buvo ir bus madingas. Labai madingi ir gėlėti maudymukai, kurie yra kartu komplektuojami su vienspalvėmis liemenėlėmis. Juk vasara jau čia pat ir reikia ja džiaugtis ryškiais atspalviais! ;)

 

Geletas maudymukas RamosMaudymukas MeloraRyskus maudymukas Harpas