Liepos mėnesiui beldžiantis į duris vis dažniau prireikia paplūdimio aprangos, kurios yra begalės variacijų. Maudymosi kostiumeliai išimami iš spintų, kur dažniausiai tūnojo visą žiemos sezoną, tačiau kai kurie jau būna atgyvenę tiek morališkai, tiek fiziškai. O tada prasideda odisėja ir daugybės klausimų virtinė – kokį rinktis? Kur pirkti? Kokia spalva tinkamiausia? Kas šiais metais madinga, kas nebe? Klausimų begalės, o šiandien paanalizuosim kokie maudimukai tinka apvalesnei figūrai.

 

Yra ne vienas triukas, kuris padės optiškai patobulinti figūrą, taip, kad net pavyks užmaskuoti vieną ar kitą kilogramėlį dėl kurio graužiamasi. O tam reikia visai nedaug – šiek tiek žinių ir spektiškos akies, kuri patartų, jeigu nesate tikra dėl vieno ar kito modeliuko, mat maudymosi kostiumeliai nėra tas drabuzis, kuris matomas tik kelių akių. Norisi mėgautis saulės spinduliais, pabėgioti jūros krantu su dailiu maudymuku, kuris atlieka visas reikalingas ir norimas funkcijas.

 

maudimukai moterims, kurios yra apkunesnes

 

Taigi, jeigu esate ta, kuri didžiuojasi motetiškais apvalumais, maudimukai turėtų užmaskuoti tas kūno dalis, kurios yra šiek tiek netobulos, padaryti idealias figūros proporcijas. Jeigu pilvukas šiek tiek atsikišęs, aukštesnio liemens kelnaitės jį pridengs ir standesnė medžiaga prilaikys. Maudimukai su šonuose esančiais paraukimais taip pat puikiai tiks.

 

Derėtų nevengti iškirpčių. Kelnaitės, kurios atidengia šlaunis tikrai geriau atrodys nei tos, kurios yra šortukų formos. Taip sudaroma iliuzija, kad kojos yra lieknesnės, grakštesnės ir ilgesnės. Tos, kurios turi platesnius klubus taip pat turėtų rinktis dviejų skirtingų spalvų modeliukus. Maudymosi kostiumeliai, kurių liemenėlė yra išmarginta spalvotais raštais ir vienspalvės kelnaitės yra tai, ką turėtumėte rinktis. Taipogi, nevenkite viršutinės dalies, kuri yra šiek tiek atviresnė. Toks variantas nukreips dėmesį nuo stambesnių klubų ar šlaunų.

 

Maudimukai, esant didesnei krūtinei derėtų būti tokie, kurie „įpakuotų“, prilaikytų biustą. Tad patariame rinktis viršutinę dalį, kuri yra juodos, mėlynos, rudos ar pilkos spalvos ir prieš šio priderinkite kelnaites, kurios būtų ryškesnės – kūno proporcijos atrodys kur kas geriau bei grakščiau. Dėmesys bus nukreiptas nuo didesnių krūtų. Ir visada turėkite omenyje, kad maudymosi kostiumėliai su kuo mažesnėmis kelnaitėmis atskleis dailias kojas. Ir venkite žeminto liemens, jei pilvukas šiek tiek atsikišęs.