Maudymukai

 

Moteriškos formos.  Jeigu puikuojatės moteriškesniais apvalumais, tą ir pabrėžkite. Maudymosi kostiumeliai, kurie tam puikiai tiktų būtų tokie, kurie paslepia lengvai atsikišusį pilvuką. Tam labiausiai tiktų tankinai, monokiniai arba vientisi maudymosi kostiumeliai. Su jais ne tik puikiai atrodysite, bet ir galėsite laisvai jaustis plaukiodamos, žaisdamos pliažo tinklinį ar paprasčiausiai begiojant. Auksinė taisyklė – nereikėtų vengti iškirpčių, tokie maudymukai internetu yra būtinybė! Jos Jums subalansuos siluetą. Kelnaitės, kurios atidengia šlaunis optiškai ilgins kojas, todėl stenkitės vengti šortukų.

 

Berniukiškos formos. Turbūt savo pažįstamų tarpe turite bent jau vieną pažįstamą arba gal pati esate tokia, kad ir kaip norėtumėte ir stengtumėtės priaugti svorio, niekaip nepavyksta. Jis niekaip nedidėja. Maudymukai tokio tipo moterims turėtų suteikti moteriškesnių formų. Tam puikiai pasitarnauja raukinukai. Jie ne tik labai dailiai atrodo, bet ir optiškai didina apimtis. Horizontalios linijos taip pat vizualiai prideda vieną kitą kilogramą. Siūlomi maudymukai internetu, kurie didina krūtinės apimtį ir ją pakelia. Margas audinys irgi Jums labai tiktų. Tik nesigėdykite, kad esate šiek tiek smilkesnė, nei dauguma moterų. Ne viena daug ką atiduotų, kad tik galėtų valgyti, valgyti ir nestorėti. Turite ne vienos moters svajonę.

 

Atletiškos formos. Tai būtų visos mūsų sportininkės, kurios didžiuojasi raumeningesnėmis kojomis ir tvirtusudėjimu. Maudymosi kostiumeliai, kurie pabrežia liemenį kaip tik JUMS! Būtent ši maža gudrybė nukreips dėmesį nuo stambesnių šlaunų. Siūlome rinktis geometrinėmis figūromis dailintus maudymukus, teikti prioritetą pastelinėmis spalvomis. Savo ištreniruotą kūną rodykite, juk ne vienas pripažįsta, kad nėra nieko gražiau nei išpuoselėtas kūnas. Tokių formų savininkėms dažnai bet koks bikinis tinka, svarbiausia išsirinkti sau labiau patinkantį.

 

Vingiuotos formos. Tai laikoma pati moteriškiausia kūno forma. Dauguma tai vadina smėlio laikrodžiu. Kai moteris iš prigimties turi liauną liemenį, platesnius klubus ir didesnę krūtinę – tai laikoma grožio etalonu. 90 – 60 – 90, tokie yra idealūs matmenys, na bent jau taip teigia dizaineriai. Bikinis tokios figūros turėtojoms turėtų pabrėžti moteriškumą, ypatingai liemenį. Todėl padrąsinsime, vientisi maudumosi kostiumeliai nėra labai stipriai tinkami. Kur kas labiau tiktų dvidaliai, kurie išryškintų visus moteriškus vingius.