Maudymosi kostiumėliai moterims, tiksliau bikiniai per paskutiniuosius dvidešimt metų stipriai pakito. Tam didelę įtaką turėjo dailiosios lyties atstovių noras atrodyti laisvesnėms ir labiau šiuolaikiškoms. To pasekoje pigūs maudymukai ir ne tik buvo gaminami naudojant vis mažiau audinio skiautelių, modeliukai darėsi vis drąsesni ir atviresni. Tik nemanykite, kad medžiagos kokybė prastėjo. Anaiptol. Reikalavimai tik išaugo.

 

 Maudymosi Kostiumėliai Moterims - Kaip jie atsirado ir kokia istorija slypi?

Šiame paveiksliuke pavaizduota grožio idealas anksčiau, prieš kelis dešimtmečius, ir kas dabar yra madinga (nuotrauka dešinėje). Kaip Jums atrodo, kuri moteris gražesnė ir patrauklesnė?

 

Maudymosi kostiumėliai moterims turėjo būti pagaminti iš tokio audinio, kuris ne tiktai maloniai priglunda ir jaučiasi prie odos, bet ir tokia, kuri leidžia kvėpuoti, judesiai nėra varžomi. Labai svarbus tapo faktas, kad pigūs maudymukai po skalbimo bei maudynių neprarastų savo formos bei greitai išdžiūtų. O dar spalva.. ji turėtų išlikti sodri ir gyvybinga. Visi šie faktoriai yra be galo svarbūs norint, kad šitie moteriški drabužiai būtų iš tiesų kokybiški.

 

Pigūs maudymukai turi atlikti labai svarbią misiją. Kadangi jie dengia kaskart vis mažiau kūno, labai svarbu, kad net ir tie maži medžiagos gabaliukai paslėptų tai, ką reikia ir išryškintų gražiausias ir individualiausias moters kūno dalis. Todėl šioje vietoje svarbu paminėti, kad ne visada verta vaikytis madų ir rinktis tai, kad tuo metu yra madinga ir stilinga. Maudymosi kostiumėliai moterims turėtų būti pasirenkami pagal visai kitus kriterijus.

 

Septintas dešimtmetis atnešė didelių pokyčių ir pakeitė paplūdimio aprangos tendencijas. Buvo pristatyta ir labai staigiai paplito medžiaga pavadinimu laikra. Ir viskas įvyko dėl to, kad sintetika jau nebeatitiko aukščiausių mados reikalavimų. Bikiniai ir bendrai paėmus maudymosi kostiumėliai moterims pasinaudojo laikros iškilimu, kuri buvo pagaminta 1958 – aisiais metais Jungtinėse Amerikos Valstijose. Nuo tos akimirkos pigūs maudymukai ir pradėjo savo naująjį amžių. Neįtikėtina, tačiau pakako netgi vos dviejų procentų laikros galėjo garantuoti, kad medžiaga būtų kur kas patvaresnė, estetiškai patrauklesnė ir žinoma labiausiai svarbus faktas – elastingumas tapo kur kas didesnis. Šis pluoštas palyginus su neilonu buvo dievo dovana ir tikras stebuklas. Rezultatas buvo neįtikėtinas ir stulbinantis.