Maudymosi kostiumeliai ir jų istorija prasidėjo palyginus visai neseniai. Jeigu tiksliau – bikiniai yra tai, apie ką mes dabar šnekame. Vos tik atsiradus jiems buvo galima išsirengti įvairiausio pasaulio kampelio paplūdimiuose. 1946 metai svarbūs ir sukrėtė pasaulį dvejais dalykais. Pirmiausia, Jungtinės Amerikos Valstijos liepos mėnesį Bikini saloje susprogdino atominę bomą. Tai sukrėtė visuomenę. O antra, maudymukai internetu buvo padalinti į dvi dalis ir to pasekoje atvėrė didžiąją kūno dalį.

 

 Maudymukai Internetu - Bikini ir kaip jie atsirado musu drabuzinese

 

Klausiate kodėl maudymosi kostiumėliai, kurie yra dvidaliai pavadinti bikini? Čia jau galima būtų dėkoti žinomam prancūzų kilmės verslininkui Louis Rearas, kuris pasinaudojo tuometiniu žodžio bikini populiarumu ir šią paplūdimio aprangą būtent taip ir pavadino. Bet nemanykite, kad viskas vyko sklandžiai ir tokie maudymukai paplito staigiai ir be nesklandumų. Manekenės elgėsi kaip tikros vienuolės ir iš pradžių atsisakė dėvėti juos per vandens šventę Molitoro baseine.

 

Maudymosi kostiumėliai, kurie buvo pasiūti iš dviejų dalių žmonėms iš pradžių buvo per daug atviri ir tiktai primadona Michel Bernardini sutiko jį apsivilkti. Tai sukėlė žiūrams šoką ir didžią nuostabą. Iš keturių trikampėlių pagaminti drabuziai, kurie savo dydžiu buvo mažesni netgi ir už nosinaitę atrodė kažkas siaubingai keisto. Bet šokas greitai atslūgo. Šie bikiniai maudymukai internetu pamažu paplito visuomenės gretose.

 

Bet maudymosi kostiumeliai, kurie sudaryti iš dviejų dalių buvo išpopuliarinti vienos prancūzų kilmės žvaigždės. Tai buvo įžymioji Brigitte Bardot. Ji ir bikiniai tapo neatskiriamas dalykas. Atsirado pilna estetiškų, kuklių nuotraukų, kur jos vilkimi maudymukai internetu atrodo labai padoriai ir neiššaukiančiai.

 

Ši dama buvo tiesiog persekiojama, kad būtų gautas naujas kadras, kuriame ji yra su bikini. Kai kurie ryždavosi netgi beprotiškiausiems žygiams, kad to pasiektų. Sklando viena istorija apie Prancūzijos policijos pilotą, kuris skraidino sraigtaspanį. Jis taip stipriai stengėsi priartėti prie privataus Brigitte paplūdimio, jog galų gale nugarmėjo į jūrą. Ir viskas dėl to įspūdingo naujo modeliuko. Maudymosi kostiumeliai tuomet pradėjo stipriai populiarėti. Ne tik filmuose besirodančios asmenybės pasiryždavo apsirengti dvidaliu bikini. Ir paprastieji mirtingieji vis dažniau paplūdimiuose pasirodydavo su jais. Juk dvidaliai maudymukai internetu puikiai tiko degintis ;)

 

<< Maudymosi Kostiumėliai - Istorija [ANTRA DALIS] >>