Maudymosi kostiumeliai Jillien yra labai žaismingas ir seksualus modeliukas. Iš karto į akį krenta sodrus spalvų derinys, kurios realybėje ne ką blankesnės. Dominuoja rožinė ir oranžinė spalvos, kurių apvadėlis yra subtiliai juodos spalvos. Maudymosi kostiumelis internetu be galo seksualus. Jame atrasite nemažai iškirpimų, kurie gražiai formuoja kūno linijas. Liemens juosta optiškai siaurinama, nes būtent ties šia vietą yra iškirpimų.

 

Maudymosi kostiumelis Jillien

 

Vientisi maudymosi kostiumeliai toli gražu ne visada atrodo ant kiekvieno kūno gražiai. Dėl to nedažna moteris jų vengia ir net baseinuose plaukioja su maudymukai internetu, kurie yra dviejų dalių. Ir tikrai ne viena skundžiasi, kad joms nėra patogu, nes viršutinė dalis gerai nesilaiko, kelnaitės nepatogiai įsirėžia ar smunka. Juk taip būna, tiesa? Taigi, kad nejaustumėte diskomforto, sukurtas maudymosi kostiumelis, kuris vadinamas monokinis. Tai tarpinis variantas tarp vieno dalies ir dviejų. Maudymukai internetu būna pagaminti su liemenėlė ir kelnaitėmis, kurias jungia juosta. O jau juostos storumas ir įmantrumas priklauso nuo gamintojo vaizduotės lakumo ir kūrybingumo.

 

Vientisas maudymukas Jillien smagus ir dėl to, kad kaušeliai yra kietinti vadinamosiomis Push up pagalvėlėmis. Šios ne tik formuoja krūtis, jas prilaiko, bet netgi pakelia. Tos, kurios turi mažesnę krūtinę ir bijo nešioti vientisi maudymosi kostiumeliai internetu, nes nenori atrodyti kaip "lentos". Šis modeliukas tokio efekto tikrai nesukurs. O ir plaukiojant bus be galo patogu jau neskaitant fakto, kad atrodysite iš tiesų stulbinančiai.

 

Maudymosi kostiumeliai Jillien yra idealus variantas toms, kurios:

   • Nori optiškai paslėpti vieną ar kitą kilogramėlį
   • Nori pabrėžti liemens sritį ir sukurti smėlio laikrodžio figūros formą
   • Nori išsiskirti, nes šis variantas yra įmantriai iškirptas ir ryškesnių spalvų
   • Nori vientiso maudymosi kostiumėlio, kuris pakels krūtinę, o ir kartu viską prilaikys

 

Jeigu Jums bent vienas iš išvardintų faktų tinka, siūlytume nedvejoti ir įsigyti šį modeliuką nuorodoje >> http://www.fashion2get.lt/maudymosi-kostiumeliai/maudymosi-kostiumeliai-jillien.html O kas bus, jeigu netiks? Fashion2Get.lt internetineje parduotuveje maudymukai internetu visada gali būti grąžinami arba pakeičiami. Mėgaukitės saulės spinduliais seksualiai, nes maudymosi kostiumelis tam ir yra skirtas :)