Gimtadienį švęskite kartu! Šios šventės proga vienam laimingajam atiteks maudymukas ABBY! O taisyklės labai paprastos. Jums belieka susirasti mūsų Facebook paskyrą pavadinimu Fashion2Get.lt Šiame puslapyje atrasite konkursą skelbiančią nuotrauką >> spauskite cia. Ant šios nuotraukos reikia paspausti PATINKA bei DALINTIS ir jau Jūs turite galimybę laimėti, maudymosi kostiumelis tik už kelių spragtelėjimų.

 

Šiek tiek apie prizą. Maudosi kostiumelis ABBY yra vienas iš populiariausiu modeliukų. Šie maudymukai pasižymi išskirtine kokybe. Netgi iškyla klausimas, kur jis geriau atrodo - nuotraukoje ar tikrovėje. Kiek žmonių, tiek ir tų nuomonių. Kaip šis modeliukas atrodo, pateikiame žemiau.

 

Maudymosi kostiumeliai ABBY

 

Maudymosi kostiumelis su išskirtine liemenėle. Ši stipriai kietinta ir yra su pagalvėlėmis, kurios dailiai pakelia krūtinę. Push up pagalves galima esant poreikiui išsiimti. Tokia viršutinė dalis idealiai tiks toms, kurios nori optiškai didinti krūtinę ir ją pakelti. Raukinukai taip pat prideda "masės". O žaismingi bantukai suteikia jaunatviško žavesio. Kadangi kaušeliai stipriai kietinti, šis maudymukas tinka įvairaus dydžio kaušeliui, nuo A iki C. Viršutinė dalis užsiriša raišteliais už kaklo ir msžu setuku nugaroje. 

Maudymosi kostiumeliai su klasikinio kirpimo kelnaitėmis. Šios dengia sėdimąją vietą, nėra stringai. Tačiau šonuose yra juostelė, kuri gundančiai atskleidžia kojas. Kelnaitės juostelės reguliuojamo ilgio, tad idealiai galima prisitaikyti, kad nevežtų ir puikiai priglustų. Tik priekinė dalis yra su raukinukais, nugaroje jų nėra.

Taigi, šis maudymosi kostiumelis ABBY tinka įvairaus kūno sudėjimo damoms. Tiek lieknoms, tiek moteriškesnių kūno linijų. Puiki dovana, tiesa? :) Nepamirškite dalintis ir spausti patinka ant nuotraukos ir galbūt šis modeliukas atiteks Jums! Visi mėgstame dovanas, ypač nemokamas.