Jeigu šiais metais norite išsiskirti, yra maudymosi kostiumeliai, kurie Jums tą padės įgyvendinti. Dėmesį paplūdimyje ar baseine atkreips ne vienas vyriškis. Jie netgi gali likti iš pradžių žado netekę! Įdomu kaip tai būtų galima padaryti? Ogi pristatyti nauji maudymukai, kurie turi pikantišką piešinuką ant liemenuko priekio. Labai realiai atrodantys speneliai nupaišyti ant kūno spalvos fono. Paprasta, bet kartu ir genialu!

 

Šis modeliukas sukurtas dviejų feminisčių – Michelle Little ir Robyn Graves. Jos norėjo visam pasauliui įrodyti, kad moteriški speneliai neturi nieko bendro su seksualumu. Moterų tikslas buvo juos netgi deseksualizuoti. Ar pavyko? Čia jau paliksime Jums nuspręsti.

 

Maudymosi kostiumeliai su medziaga imituojancia spenelius

 

Nuo neatmenamų laikų moteriski maudymukai buvo kuriami tam, kad uždengtų intymiausias kūno dalis. Į tai žinoma įeina ne vien vieta tarp kojų, bet ir speneliai. Visuomenėje vyrauja požiūris, kad vyrai drąsiai gali juos demonstuoti, o moterys ne, nes tai nėra padoru ar rodytina. Anot dizainerių, pamačius juos susijaudinimas kyla dėl nusistovėjusio požiūrio, kad jie kažkuom ypatingi ir juos privalu slėpti ar uždengti. Maudymosi kostiumeliai, kurie yra tarsi optinė apgaulė, kad krūtinė nepridengta dėl to ir sukelia didelį susijaudinimą ir sumišimą. O tai tiesiog paprastas medžiagos gabaliukas, kuris išmargintas raštu.

 

Dizainerės tiki, kad šie maudymukai pakeis požiūrį į nuogumą. Gal kada nors išauš diena, kai nebebūsime taip stipriai susikaustę ir gatvėje žygiuojanti moteris su nuoga krūtine net nieko nebestebins. Maudymosi kostiumeliai imituojantys nepridengtą krūtinę yra tarsi šūkis, kad laikas laisviau žiūrėti į savo kūną, jo nesigėdyti ir neslėpti.

 

Šis specialus modeliukas yra Jungtinėse Amerikos Valstijose pardavinėjamas už vos 28 dolerius kas yra apytiksliai 70 litų. Kaina tikrai nėra didelė. Nuo šios sumos yra nuskaičiuojami penki doleriai, kurie skiriami krūies vėžio tyrimo fondui. Taip norima priminti apie iš tiesų opią problemą, kurie tik intensyvėja.

 

Maudymosi kostiumeliai gaminami kelių atspalvių – šviesūs, vidutinio tamsumo bei tamsūs. Tai padeda realistiškiau viską pateikti ir prisiderinti prie savo kūno spalvos. Juk visi esame skirtingi, įvairiausių rasių.