Vasara jau visiškai nebe už kalnų. Ir su kiekviena diena vis arčiau artėja maudymosi kostiumeliai ir jų sezonas. Žurnaluose daugėja straipsnių, kuriuose apstu įvairiausių patarimų kaip pasitobulinti figūrą ir numest vieną kitą kilogramėlį, kuris trukdo. Tačiau maudymukas neturi būti tas dalykas, dėl kurio vertėtų dėti tiek daug pastangų, kad badautume ir numestume vieną ar kitą kilogramą. Pilnai pakanka laikytis tam tikrų taisyklių, kurios optiškai patobulins kūno linijas. Ir net nereikės laikytis jokių dietų. Juk maudymukai būtent tam ir skirti. Nors ir pagaminti iš mažo medžiagos pagabėlio, jie labai puikiai gali tai, ką reikia paslėpti. Ir tai, ką reikia, paryškinti. Teisingai parinkti maudymosi kostiumeliai kūno proporcijos nesunaikins kūno proporcijų, o tik paryškins. Aišku mes šnekame apie gerąją pusę. O koks maudymukas tinka vienam ar kitam kūno tipui? Ko derėtų vengti, o ko ne? Kokie būtų patarimai ir gudrybės, kad maudymosi kostiumelis atrodytų įspūdingai?

maudymosi kostiumeliai

 

Smėlio laikrodžio figūra. Dauguma sako, kad tai tobula, moteriška figura. Maudymukai šių formų savininkėms turėtų pabrėžti moteriškas linijas. Dėja ne kiekviena tą žino ir daro. Šios figūros moterys turėtų rinktis tokius, maudymosi kostiumeliai, kurie pabrėžtų dailies pečius ir klubus. Puikiai tiks maudymukas, kuris yra su seksualiais prakirpimais. Aišku, toks modeliukas nėra tinkamas saulės vonioms.

 

Didesnė krūtinė. Moterys su didesne krūtine turėtų didžiuotis. Maudymosi kostiumelis reikalingas su liemenėle, kuri prilaikytų krūtis. Tam puikiai gelbsti lankeliai, kietinti kaušeliai. Maudymukai turėtų būti tamsesne spalva liemenėle kaip pavyzdžiui ruda, pilka, mėlyna ar klasikinė juoda. O kelnaites patariama rinktis žaismingesnių spalvų, ar net margų. Tai išlaikysite kūno proporcijas. Maudymosi kostiumeliai su aukštesniu liemeniu paslėps pilvuką, jeigu šis šiek tiek atsikišės. Gilesniais šoniniais kelnaičių iškirpimais optiškai ilginsite kojas.

 

Atletiška figūra. Jeigu sportuojate ir turite ištreniuotą kūną, tai ir pabrėžkite. Liemens sritis turėtų būti pabrėžta. Maudymukas turėtų nukreiti dėmesį nuo tvirtesnio sudėjimo kojų, todėl rinkitės raštuotus modeliukus. Dailiai atrodysite su pastelinėmis spalvomis ar geometrinių figūrų rašteliais. Aišku, juk beveik viskas tokio kūno savininkėms šiaip ar taip tinka.