Įvairūs išmanieji prietaisai jau kurį laiką pakeitė seniau itin pamėgtus žemėlapius bei knygas. Moteriški drabužiai kelionei būtinai turi surasti vietos lagamine, o po to eina eilė šiems prietaisams. Siūloma palikti namuose sunkiai sveriančius ir didesnius prietaisus, storas knygas. Vietoj to galima įsidėti į rankinį bagažą išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį. Jie apima begales funkcijų.

 

 Drabužiai moterims keliaujant yra du neatsiejami dalykai ir vienas be kito nebūna

 

Keli įrenginiai gali būti viename. Puikus pavyzdys būtų tarkim Samsung Galaxy Serijos planšetofonas. Jame yra ir užrašų knygutė ir galima naudoti kaip knygą ir fotoaparatą bei kamerą. Tiek daug funkcijų viename sutaupo labai daug vietos ir visiškai minimaliai užima vietos. Be to, gera grožinės literatūros knyga gali drąsiai mažiausiai pusė kilogramo sverti. Apps‘ai taip pat yra ideali išeitis. Įvairiausios programėlės labai stipriai gelbsti ir duoda papildomų funkcijų, kurios gelbsti svetimoje šalyje. O ką jau kalbėti apie žaidimukus, kurie padeda prastumti vieną kitą laisvą minutę. Visi šie papildomi dalykai gali būti ir nemokami.

 

Turite iš kur nors gautų ir spintelėje ar stalčiuje užsilikusių mėginukų? Trumpoms kelionėms tai yra ideali išeitis. Šampūnas, dezodorantas, dantų pasta ir taip toliau būna labai mažose talpyklose. Aišku tai nėra labai ekskliuzyvinio prekinio ženklo produktai, bet dėl kelių dienų tikrai neverta sukti sau galvos.

 

Viešbučiai dažnai parūpina tam tikromis kosmetinėmis priemonėmis, rankšluoščiais, chalatais (matote, ne visi drabužiai moterims turi būti imami kartu ;) ). Išsiaiškinkite, ką tiksliai gausite ir to nesidėkite į rankinį bagažą. Kam reikalinga papildoma manta. Juk geriau tada įsidėti vieną kitą papildomą šventinį drabužį, aksesuarą, avalynę vietoj to.

 

Drabužiai moterims bei vyrams kelionėse yra be galo svarbūs. Su jais norime ir pasipuošti ir atrodyti stilingai, madingai, jaustis jaukiai ir patogiai. Tad į rankinį bagažą dėkitės tik tuos rūbus, kuriuos ir šiaip dėvite. Jeigu aprangos nesate bent jau metus neužsidėję, manote bus kitaip per Jūsų atostogas? Tai va, dėja realybė ta, kad vargu ar panaudosite tokius drabužius. Jie tik užims bereikalingą vietą ir pridės papildomo svorio. Rinkitės tik pačius būtiniausius daiktus ir tikrai tilpsite į tuos 8 kilogramus.