Pigūs skrydžiai iki šiol yra kaip niekada madingi. Daugeliui tai patapo netgi norma. Kai kurie tik tokius pasiūlymus ir renkasi. Galima sakyti kiekvienas iš mūsų jau turi galimybę bent jau savaitgaliui pabėgti į kitą šalį, pakeisti aplinką už tikrai nedidelius pinigus. Nors ir trumpam. Egipto piramidės, Eifelio bokštas, Big Benas ir daugybę kitų lankytinų vietų galima pamatyti vos po kelių valandų skrydžio. O ir piniginėje iš karto nešvilpaus vėjai.

 

Viskas būtų kaip ir smagu, jeigu ne… jeigu ne tas nelemtas rankinis bagažas. Trumpai kelionei dažna nesiima papildomai kainuojančio antro lagamino. O nauji moteriški drabužiai, kosmetika, batai ir visa kita kažkaip juk turi būti sutalpinta į mažą krepšį, kuris negali viršyti 8 kilogramų. Ar ši misija tikrai yra įmanoma? Jums sakome riebų TAIP!

 

Rūbai kelionėms - Rankiniame Lagamine galima susitalpinti visą pasaulį ;)

 

Vienas iš didžiausių gelbėtojų būtų vakuuminiai maišai. Ir tikrai ne veltui. Madingi rūbai moterims pas dažną turi būti kelionėje. O jie kartu ir turi būti universalūs, atlaikyti šilumą, šaltį bei drėgmę. Užsienio šalis mums yra svetima, tad tikrai ne visada žinome ko iš jos tikėtis. Todėl ir norisi būti pasiruošusiai be kokiems netikėtumams. Vat tada ir stipriai gelbsti šie specialūs maišeliai. Jų naudojimas iš tiesų labai paprastas. Sudėjus reikalingus drabužius į maišą specialus aparatas, kuris išsiurbia orą ir suspaudžia rūbus iki minimalaus plonumo ir pločio. Bet tai galima padaryti ir tiesiog su rankomis stipriai spaudžiant į ritinį susuktą maišelį. Efektas nebus toks įspūdingas, bet vis tiek sutaupys nemažai vietos.

 

Manote, jog vakuuminiai maišai ne Jums? Ne bėda, yr air kitų alternatyvų. Moteriški rūbai kelionėms gali būti ir paprasčiausiai susukti į ritinukus. Taip išeis kur kas daugiau norimų rūbų įsidėti į nedidelį lagaminuką. Netikite? Pačios pabandykite sukrauti tą patį kiekį aprangos paprastai dėliojant sulanksčius, o po to susukus. Tikrai liksite nustebusios rezultatu. Aišku, ne visi mano, kad tai pats nuostabiausias pakavimo būdas. Kai kas stipriai skalambija, kad išlyginti drabužiai susiglamžo. Bet tai nėra visiška tiesa. Erotiškas Apatinis trikotažas -  ką daryti su juo? Ogi labai paprasta – dėkite į tarpus darp drabužių, galite netgi bandyti dėti į batų vidų.

 

Moteriški Drabužiai Kelionėse - Antra Dalis