Moterims drabužiai internetu gali būti labai sunkiai išsirenkami, jeigu nežinosime, kuris modeliukas yra tinkamiausias. Juk visos gimstame skirtingos ir tas pats sijonas gali atrodyti visiškai skirtingai. Tad tikrai labai svarbi užduotis yra susirasti tokį, kuris tarsi prie kūno priliptų ir taptų antra oda, kuris išryškintų pliusus. Siūlome Jums pamėginti apsirengti sijonus, kurie yra skirtingų ilgių. Žinoma, jeigu didžiuojatės grakščiomis ilgomis ir lieknomis kojomis kaip manekenės, drąsiai griebkite mini sijoną. O jei esate labai liekno sudėjimo, apatinis drabužis su raukinukais visualiai suteiks moteriškesnį ir pilnesnį įvaizdį. Apvalesnėms formoms dizaineriai rekomenduoja sijoną, kuris siekia kelius, venkite labai ilgų variantų, nes jie tik pridės vieną kitą dydį.

 

Ilgi Drabužiai Moterims - Tai tokie rūbai, kurie tinka daugiau mažiau visoms moterims. Tik svarbu pasirinkti tinkamą kirpimą. 

 

O dabar šiek tiek patarimų skirtingo sudėjimo moterims.

 

Lieknoms moterims ir merginoms moteriški ilgi sijonai internetu geriausiai atrodo. Optimaliausias ilgis būtų žemiau kelių. Moteriškesnės formos vizualiai gaunamos renkantis raštuotas, gėlėtas medžiagas. O jeigu norite išsiskirti, galite pasirinkti spalvotas pėdkelnes. Jos ne tik puikiai atrodys, bet ir tikrai atkreips dėmesį. Aišku, tuomet sijonas turėtų būti vienspalvis, kad atrodytume skoningai apsirengę.

 

Vidutinio sudėjimo moterims siūlomi pieštuko formos sijonai. Tik rinkitės tokį, kuris nėra stipriai aptemptas. Taip pat tinka asimetrija, raukinukais dekoruoti apatiniai drabužiai. Nebijokite ir pūstų sijonų. Visi šie pasiuvimo variantai paryškins moteriškas kūno linijas. Juk esame moterys, didžiuokimės tuom! Geriausios neutralios, kūno spalvos pėdkelnės. Jos nukreips dėmesį nuo kojų ir leis aplinkiniams žavėtis Jūsų dėvimu sijonu.

 

Apvalesnio sudėjimo moterims tikrai nereikėtų bijoti sijonų. Ypatingai gerai atrodo laisvai krentantys, „romantiški“. Taisyklė labai paprasta – tinka daugiau mažiau visi modeliukai, kurie nėra stipriai pūsti, su daug sluoksnių, nes būtent šie vizualiai prideda papildomų kilogramėlių. Puikiausiai atrodysite su lengvais sijonais, kurių ilgis baigiasi aukščiau kelių arba vos vos žemiau. Juodos pėdkelnės daro stebuklus, tad rinkitės būtent jas. Ir nepamirškite aukštakulnių.

 

Mielosios damos, kartais tikrai smagu pasipuošti ir atrodyti moteriškai. Nudžiuginkite aplinkinius dėvėdamos sijonus, aplinkiniai vyrai tikrai tą įvertins ir pažarstys komplimentus ;)