Mes esame labai išskirtini. Žmonės gimsta skirtingos odos spalvos, charakteris būna kitoks, o ką jau bešnekėti apie sudėjimą ir bendrai paėmus išvaizdą. Tai yra nuostabu ir iš tiesų labai stipriai žavi. Mes vis dėlto nesame tarsi iš fabriko nuštampuotos marionetės, kurios visos atrodo lygiai taip pat, na nebent pasireikštų šioks toks gamyklinis brokas ;)

 

Maxi, midi, mini - Trys skirtingi ilgiai trims skirtingoms figuru formoms ;)

 

Stilingi moteriški drabužiai ir ne tik turi stebuklingą savybę – jie padeda paslėpti vieną kitą papildomą kilogramėlį, kurio niekaip nepavyksta atsikratyti ir pabrėžti mūsų turimus privalumus. Tikrai TAIP! Ir tikrai kiekviena tą turime, nereikia drovėtis ir bėdavotis, kad esame negražios, figūra “kreiva” ir negraži. Tinkamai parinkti rūbai moterims dideli dydžiai arba mažesni duoda papildomo žavesio ir daro tikrų tikriausius stebuklus. O va šį kartą pašnekėsime apie sijonus ir kas labiausiai tinka.

 

Seniau vyrai ir moterys skyrėsi tuom, kad moterys dėvėjo sijonus, o vyrai – ne. Šiais laikais to nedrįstume pasakyti. Pažiūrėkite vien tik į škotų nacionalinį vyrišką drabužį ir suprasite, ką turime omenyje. Škotiškas kiltas, taip vadinamas vyriškas sijonas, kuris dėvimas įvairioms progoms. Ir jie juo labai didžiuojasi.

 

Jeigu žiūrėsime ir lyginsime pagal ilgį – sijonai skirstomi į tris grupes:

  • Mini Sijonai – Tai labai trumpas modeliukas, kuris gali būti tiek pūstas, tiek ir aptemptas. Moterys teikia pirmenybę aptemptam variantui. Jie tinka toms, kurios turi ilgas kojas, nes jis gali optiškai trumpinti kojas. Sijonas Sandra būtų puikus pavyzdys kaip toks drabužis atrodo.

 

  • Midi Sijonai – Ilgis siekia kelius arba yra šiek tiek žemiau. Tai jau nebe toks drastiškas variantas kaip mini ir daugiau moterų su juo jaučiasi patogiau.

 

  • Maxi Sijonai – Labai vasariškas modeliukas. Jo ilgis turėtų paslėpti blauzdas, o kartais net kulkšnis. Labai romantiškas modeliukas, nes medžiaga gražiai plevesuoja (būna laisvesnio kirpimo). Ir turėkite omenyje, su juo nebūna karšta, kai lauke 30C karščio, puikiai vėdinasi, jeidu medžiaga kokybiška. Atsargiai, maxi sijonai irgi gali vizualiai trumpinti kojas, todėl jeigu Jūsų ūgis žemesnis, nepamirškite prie jo dėti aukštakulnius ar platformas. Taip kojos atrodys ilgesnės, o kartu ir labiau pasitempusi vaikščiosite.

 

Moteriški Ilgi ar Trumpi Sijonai [Antra Dalis]