Yra daugybė dalykų, dėl kurių vyriškosios lyties atstovai gali kraustytis iš proto.Tad, kokie yra pagrindiniai faktoriai? Ilgos laibos kojos, seksualūs apatiniai, putli krūtinė bei lūpos, stulbinantis aromatas – visa tai yra be galo svarbu, tačiau tai toil gražu ne viskas. Mes, moterys kompleksuojame dėl įvairiausių dalykų, kurie iš tiesų gali pasirodyti esantys visiškai bereikalingi ir vyrai į tuos dalykus dėmesio net nekreipia. Nepasidarytas makiažas, neplokščias pilvukas, didesnis apetitas, nesiderinantis apatinis trikotazas yra tokie dalykai, kurių netgi dažnas vyras net nepastebi ir juos netgi “užveda”. O sąrašiukas kur kas ilgesnis. Žemiau pateiksime ne vieną stulbinantį dalyką, kurie vyrams be galo patinka ;)

 

Apatinis trikotazas gali buti be galo seksualus ir patogus

 

Maža krūtinė. Grožio industrija, žurnalai, žiniasklaida per stipriai išaukštino tuos didžiuosius moteriškus “burbulus”, o seksualūs apatiniai juos tik stipriau paryškino. Tik reikėtų pabrėžti vieną labai mažą smulkmę – D ir didesnio dydžio krūtinė toil gražu ne kiekvieno vyro svajonė ar grožio etalonas. O be to ir apatinis trikotazas kur kas sunkiau surandamas, nes gamintojai iki šių dienų vengia vadinamųjų nestandartinių dydžių. Neįtikėtina, tiesa? Tačiau taip dėja yr air kol kas nėra prošvaisčių, jog stipriai kas nors šioje srityje keisis. Taigi, grįžtant prie mažų krūtinių, labiausiai vyrams patinka į delną telpančios krūtys. Ir tai labai paprastai paaiškinama. Toks dydis simbolizuoja jaunystę ir valiūkiškumą. Ir nepamirškime, seksualūs apatiniai gali puikiai optiškai padidinti ir pamažinti, pakelti ir paslėpti – tai priklauso nuo Jūsų esamų poreikių.

 

Nesupraskite mūsų klaidingai – apatinis trikotazas ne visada turi būti labai stipriai gundantis, kad patrauktų brangiausiojo akis. Jis ne visada turi būti įmantrus ir įspūdingas. Yra netgi ne vienas tyrimas, kuris įrodė labai keistą dalyką. Pasirodo neriniuoti liemenukai kai kuriais atvejais žymiai mažiau jaudina nei kasdienis paprastas klasikinis medvilninis komplektukas. Bet mes, moterys, juk stengiamės pasipuošti ne tik dėl kitų, bet ir dėl savęs. Tad, jeigu seksualūs apatiniai suteikia daugiau pasitikėjimo, kodėl jų nedėvėjus? Būkite savimi ir rinkitės tai, kas Jums patogu ir su kuom jausitės patogiai ir jaukiai. Esamės moterys ir galime sau tą leisti ;)