Jau kurį laiką vyrauja nuostata, jog šnekėti apie miego aprangą yra tabu. Miego drabuziai tokie kaip pizama ar naktinukai yra visiškai neatsiejama su mūsų kasdieniu gyvenimu. Jie dažniausiai naudojami kas dieną. Naktiniai suteikia galimybę jaustis puikiai, atrodyti įspūdingai ir nustebinti savo artimiausią partnerį. Juk apatinis trikotazas nebūtinai turi būti nuobodus, dengiantis didžiąją kūno dalį. Nebe tas amžius, kad tokius aprėdus šiais laikais dėvėtume.

 

Seksualus naktinukai – apie juos sklando įvairiausi mitai ir gandai. O kokių jų būna? Kas iš tiesų tikra, o kas tik fantazijos ar kieno nors paskleistos erezijos? Žemiau pateiksime kelis mitus ir pabandysime atsakyti, kiek tame tiesos, kiek melo. Juk naktiniai moterims neturėtų būti renkami tik pagal kažkokias paskalas, kurios yra toli nuo tikros tiesos.

 

Pirmas mitas. Seksualus naktinukai internetu turėtų būti pagaminti tik iš šilko. Žinoma, neneigsime, šilkas asocijuojasi su prabanga. Taip ir yra. Nuo senų laikų silkiniai naktinukai buvo pasižymėję kaip itin gundantys. Ši medžiaga puikiai prisitaiko prie moters kūno linijų ir maloniai prigunda. Tačiau šių dienų moterys renkasi, kad naktiniai būtų praktiškesni. Medžiagos būna pasirinktos, kurios yra naktūralios, bet pigesnės. Naktinukai internetu gali atrodyti ne ką mažiau kvapą užgniaužiantys, kurie pagaminti iš medvilnės ar netgi viskozės. Medvilnė yra puikia medžiaga. Ji nėra brangi, o atrodo iš tiesų puikiai. Todėl nereikia išleisti didelius pinigus, kuriuos silkiniai naktinukai kainuoja. Pakanka ir paprastesne medžiaga pagamintų naktinių.

 

Antras mitas. Grazus seksualus naktinukai kainuoja daug ir yra ne mano kišenei. Kiekvienas renkamės prekes, kurios tinka mūsų kišenei. Visad atrasime tokius modeliukus, kur naktiniai bus dekoruoti deimantais, šilko siūlėmis ar kokias nors prabangesniais akmenukais kaip svarovskiai. Tokie rubai internetu yra dažniausiai gaminami tik didiesiems podiumams. Joks vidutinės klasės asmuo neįsigys apatinis trikotazas, kuris kainuoja ne proto daug vien dėl dizainerio vardo ar brangių medžiagų. Seksualus naktinukai, kuriuos internetines parduotuves siūlo yra ne tik geros kokybės, bet ir patraukliomis kainomis. Drabuziai internetu dažniausiai būna pigesni. O ir patogiau taip apsipirkti.

Fashion2Get.lt internetine parduotuve siūlo nereaguoti į šiuos mitus ir įsigyti tokias prekes, kurios Jūsų kišenei labiausiai tiks ir patiks. Eksperimentuoti taip pat nederėtų vengti.