Miegojimas sudaro didelę mūsų gyvenimo dalį. Mes lovoje praleidžiame apie 7 – 8 valandas per parą. O savaitgaliais net nereikia minėti, kad šis laiko tarpas dažniausiai būna kur kas ilgesnis. Todėl neiko keisto, kad miego apranga yra svarbi ir aktuali. Seksualus naktinukai jau seniai moterų ir vyrų tarpe yra mėgstami. Juk teisingai parinkta miego apranga yra svarbi mūsų savijautai, o ką čia jau kalbėti apie savivertę. Tik iškyla klausimas, ką geriau rinktis – patogi bei jauki pizama, seksualus naktinukai ar iš viso miegoti be rūbų? Nuomonės labai stipriai skiriasi. Ir čia eina kalba ne tik apie vyrus ir moteris. Juk apatinis trikotazas yra skonio reikalas.

 

Apatinis trikotazas

 

Taigi, pradėkite su paprastu klausimu – kas patinka vyriškosios lyties atrovams? Tai labai sudėtingas klausimas, todėl kiek vyrų, tiek ir nuomonių. Kai kurie vyrai dievina paprastumą ir jiems nėra nieko seksualiau nei seksualus naktinukai. Nors jie ir nėra labai praktiški, tačiau atrodo itin įspūdingai ir glosto akis. Kitiems labai patinka pizama, kuri yra apkritusi, laisvesnė. Tai gali būti netgi per didelio dydžio vyriški marškinėliai, kurie apgaubia moteriškas kūno linijas. Tad, vieningos nuomonės nėra ir tai, kas tinka vienam, nebūtinai tiks kitam. Apatinis trikotazas žurnaluose aprašomas ir pateikiami įvairūs pasiūlymai, tačiau derėtų atsižvelgti į mylimojo asmeninius norus. Pakanka lyg tarp kitko parodyti, ką Fashion2Get.lt internetine parduotuve siūlo ir pasižiūrėti kaip reaguoja į vienus ar kitus modeliukus, nes seksualus naktinukai būna įvairiausi.

 

Tačiau moterys vis tiek renkasi tai, kas joms atrodo gražiausiai ir yra patogiausiai. Taip jau būna, seksualus apatinis trikotazas dėvimas yra dažniausiai jų. Tik reikia turėti omenyje, kad nėra universalių modeliukų. Derėtų turėti pizama, seksualus naktinukai, kurie yra skirtingų modelių. Ir nebūtina tam skirti daugybę pinigų. Būna ir nebrangių komplektukų.

 

Patogiausi ir labiausiai rekomenduojami yra naturalios medžiagos naktinukai. Tai galėtų būti medvilniai ar viskoziniai. Šie puikiai priglunda ir leidžia odai kvėpuoti. O ir be galo švelnūs ir malonūs. O tai labai svarbu, nes apatinis trikotazas turėtų būti patogus ir malonus.