Valentino diena nesustabdomai ir grėsmingai artėja. O ši ypatinga meilės diena pasižymi tuom, kad vyrai mano, jog seksualūs apatiniai moterims yra būtinybė ir puikiausia dovana. Dėja pasitaiko visko – būna ne tas dydis, nepatinkanti spalva ar modeliukas. Bet juk vien už pastangas galima būtų dėti pliusiuką ;)

 

Valentino Diena vyrams asocijuojasi su seksualiais raudonais apatiniais ;)

 

Moksliningai darė apklausą, kurioje buvo klausta vyrų, koks apatinis trikotažas jiems atrodo pats seksualiausias, kuris tiesiog varo iš proto.

 

Daugiau nei pusė apklaustųjų (netgi 58 procentai) įsitikinę, kad erotiški apatiniai yra būtini. Tačiau yra keistas “kabliukas”, net 32 procentai respondent mano, kad moterys turėtų dėvėti tik vieną drabužį – pavyzdžiui stringus arba liemenuką. Keista, tiesa? O dažna moteris įsitikinusi, kad turėtų būti puikiai derinantis komplektukas, kad patrauktume dėmesį ;)

 

Aišku, vyriškosios lyties atstovai mano, kad seksualūs drabužiai moterims raudoni ar balti ar juodi neduos jokio efekto, jei po jais nebus mylima bei geidžiama moterims. Bet nesupraskite mūsų klaidingai! Apatinio trikotažo spalva vyrams visvien yra svarbi. O svarbiausia ir maloniausia jų akiai yra raudona spalva. Raudonos spalvos apatiniai yra beprotiškai erotiški. Tarkim kūno kojinė Spicy Red būtų puikus pavyzdys. Visą kūną dengianti pėdkelnė yra ryškios bei sodrios spalvos, kuri simbolizuoja beprotišką, gal net gyvulišką aistrą. Valentine dienai puikiai tiks ir Raudoni Naktinukai Kirata, kurie ne ką mažiau išsiskiriantys ir gundantys.

 

Seksualios Tinklines Kuno Kojines su Kaspinu Ardena Susildys Vakarus ;)

 

Juodi Apatiniai Empres būtų antroje vietoje, nes tai sekanti pagal populiarumą spalva (jie pavaizduoti žemiau esančioje nuotraukoje). Lengvai peršviečiamas, neriniuotas apatinis trikotažas yra labai labai erotiškas. Netikite? O pabandykite su tokiu rūbeliu laukti vyro grįžtant po darbo. Kartais pakaktų ir kad “netyčia” po suknele pasirodytų labai gundančiai viršutinėje dalyje iškirptos pėdkelnės. Juodos tinklinės kojinės Snika – jos galėtų išversti vyrą iš koto!

 

Juodas Apatinis Trikotazas Empres - Triju Daliu Erotiski Drabuziai, kurie tikrai labai stipriai sugundys ;)

 

Trečioje vietoje būtų baltas apatinis trikotažas. Taip taip, ne kiekvienai jis tinka, o tuo labiau patinka. Tik neapsigaukite, vyrams patinka sniego baltumas, o ne netokios tyros spalvos kaip dramblio kaulo ar šampano. Baltas korsetas Balet atspindi būtent tai, ko vyrai tikisi iš tikrų tikriausių gundytojų. Gal net Valentino dienai būtų puiki proga juo pasipuošti ;)

 

Taigi, beliko sužinoti, kokie atspalviai jiems patys nemėgstamiausi. Ogi tai bus rožinė ir žydra. Dėja ne viena dama su tuom nesutiks, bet jau tokios jų nuomonės ir pastebėjimai. Tebūnie šiais metais karšta Valentino diena!