Lietuvių kalba English language

Mano krepšelis

Jūsų prekių krepšelis yra tuščias

Su Laisvalaikio ar Sporto Drabužiais Turite Jaustis Patogiai ir Laisvai, tačiau turbūt būtumėte nieko prieš, jeigu Atrodytumėte Kartu ir Stilingai. Žemiau Atrasite ne vieną Būtent tokį Rūbą :)

18 drabužiai

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

18 drabužiai

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

Kombinezonai yra puikus išradimas, kuris dėvimas tiek vyrų, tiek moterų gretose. Tai viendaliai drabuziai internetu, o jau jų variacijų yra begalės! Dažniausias modeliukas būna su kapišonu ir priekiniu užtrauktuku. Šis variantas be galo patogus ir jaukus. Viens du ir Jūs jau į jį įsisukote. Aišku, kai kurie asmenys pyksta, kad nelabai patogu nusirengti, kai reikia į tualetą. Pritariame, tai yra minusas, tačiau ne vienam kiti pliusai atsveria šį minusiuką. Juk ši sportine apranga yra universali! Niekas kreivai nepažiūrės, jeigu su ja nuvyksite į parduotuvę nusipirkti maisto produktų. Nei vienas nemanys, kad su juo negalima ar nepatogu būti namie. Yra drąsuolių, kurie nepabijo ir šie drabuziai internetu naudojami sportuojant.

 

Laisvalaikio apranga turi būti patogi ir judesių nevaržanti. Kas nori savo laisvą laiką praleisti įsispraudus į nepatogius rūbus. Tam labiausiai tinka vadinamoji sportine apranga. Ir nėra čia ko iš karto pradėti raukytis ir manyti, jog tai tik Adidas, Nike ar Puma sportiniai kostiumai, kurie perkami gariūnuose. Šie rubai internetu gali atrodyti stilingai. Vadinamosios "paloskės" (šonuose esantys trys dryžiai) ar dideli prekinių ženklų užrašai - tai tikrai nėra viskas, ką šiais laikais mados pasaulis siūlo.