Lietuvių kalba English language

Mano krepšelis

Jūsų prekių krepšelis yra tuščias

Grąžinimas

 • Prekių grąžinimas ir keitimas

   

  Jeigu įsigytas drabužis netiko ir norite jį grąžinti arba pakeisti į kitą, prašome tai padaryti per 14 darbo dienų nuo gavimo datos siunčiant Lietuvos PaštuLabai svarbu, kad mus el. paštu informuotumėte apie grąžinamą prekę (-es) pateikdami pašto siuntos kodą (paštas mums nepraneša apie gautas siuntas). Šis kodas prasideda dvejomis raidėmis ir būna pateiktas ant čekio, kurį duoda pašto darbuotojas. Grąžinant arba keičiant drabužius privalu pilnai užpildyti grąžinimo formą ir ją kartu su pirkimą įrodančiu dokumentu (sąskaitos faktūros originalu, kuris buvo pridėtas prie drabužio) pridėti prie netikusių rūbų. Grąžinimo adresas pateiktas sąskaitos faktūros dešiniame viršutiniame šone. Išsamesnes taisykles rasite nuorodoje >> http://www.fashion2get.lt/taisykles/prekiu-grazinimas-ir-keitimas

  Galimas grąžinimas ir per Omniva paštomatus. Susisiekite su mumis el. paštu dėl detalių.

   

  Primename, jog keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

  • Prekės grąžinamos originalioje, nepažeistoje gamintojo pakuotėje, su visomis nenusegtomis etiketėmis bei su pakaba (jei tokia buvo).
  • Yra nepraradusios prekinės išvaizdos (nedėvėtos ar kitaip naudotos, nesugadintos).
  • Visi dėžutėse įpakuoti drabužiai turi būti grąžinami transportavimui skirtosi dėžutėse, taip nepažeidžiant rūbo ar įpakavimo (galite grąžinti toje pačioje dėžutėje, kurioje gavote prekes).
  • Turi nepažeisti Lietuvos Respublikos įstatymų numatytos grąžinimo bei keitimo tvarkos.

   

  Grąžinimo formą galite atsisiųsti paspaudę čia.

  SVARBU! Jeigu grąžinamas rūbas ne originalioje pakuotėje, be etikečių, praėjus daugiau nei 14 darbo dienų terminui, yra negrąžintinas ar buvo kaip nors pažeistas - jis bus nedelsiant išsiunčiamas atgal siuntėjui, nes jo priimti negalime.