Lietuvių kalba English language

Mano krepšelis

Jūsų prekių krepšelis yra tuščias

Ieškote Nuolaidų? Čia Pateikiamos Akcijinės Kainos siekia net iki -75%! Kam Mokėti Daugiau, kai Galima Sutaupyti ;)

22 drabužiai

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

22 drabužiai

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

Vargu ar kur nors pabėgsite nuo šio magiško žodžio – ispardavimas internete, akcijos. Vienus jis varo iš proto (neigiama prasme), kiti tik džiausiasi jį pamatę. Rubu ispardavimas ne išimtis. Akcijos nuolaidos skelbiamas įvairiausiuose media kanaluose, o juk visos manome, kad pigus rubai tikrai smagiai atrandami įvairiausiose parduotuvių kertelėse. Šiuo laikotarpiu būna puiki galimybė atsinaujinti drabužių spintą už mažą kainą. O kada išpardavimai skelbiami? Čia jau viskas labai priklauso nuo gamintojų, pačių parduotuvių tiesiogiai.  Rubai pigiai skelbiami tiek pavasarį, tiek rudenį. Lietuvoje ne vienas žmogus laukia didžiausių nuolaidų ir anksčiau stengiasi neapsipirkinėti arba labai save stipriai apsiriboja. Kai kurie išvažiuoja į užsienį apsipirkti, nes sklinda kalbos, jos kitur drabuziai su akcija gaunami.

Didžiausi ispardavimai, galima išskirti du – žiemos ir vasaros. Akcijos skelbiamos visame pasaulyje. Naujiems metams prasidėjus rubu ispardavimas būna labai didelis ir intensyvus. Tą patį galima pasakyti ir apie liepos pabaigoje, rugpjūčio pradžioje vykstančias nuolaidas. Išparduodamoms prekėms skelbiamos nuolaidos kartais iki 90%! Neįtikėtina, tačiau taip būna. Parduotuvės nori praeitų metų kolekcijas išparduoti ir gauti daugiau apyvartinių lėšų, kad galėtų įsigyti naujų prekių. Kadangi šis didysis drabuziu ispardavimas, įvairios akcijos yra paplitusios visame pasaulyje, pirkėjams nebe taip aktuali vykti į kitą šalį, nes rubai internetu nebrangiai gaunami ir čia.

Turime iš karto šioje vietoje pristabdyti ir paaiškinti dvi savokas – ispardavimas ir nukainotos prekės. Išpardavimo metu yra parduodamos dar vis kokybiškos, nebrokuotos prekės. Jos dažnai būna ne einamojo sezono. Pavyzdžiui, neretai žiemą akcijos skelbiamos vasariškoms prekėms, vasarą – žiemos. Drabužiai internetu pigiai gaunami, jeigu perkama iš anksto, nes parduotuvės nori atlaisvinti lentynas naujiems rūbams. Nukainotos prekės dažniausiai būna brokuotos, turi vienokių ar kitokių trūkumų. Todėl jeigu kitą kartą išgirsite šias savokas, nesimaišykite. Tarp jų yra milžiniškas skirtumas, tad pigūs rūbai nelygu vienas kitam.

Akcijos, Ispardavimas internete, specialistai ragina įsigyti tokių prekių, kurios yra universalios ir lengvai derinamos. Patartina įsigyti nepretenzingų suknelių, prie kurių daug kas dera. Geros kokybės kelnės irgi yra viena iš “must have”. Klasikinio modelio rankinės visada bus madingos, tad kodėl neprigiebus gera kaina išparduodamos. Nuolaidos taikomos įvairių rūšių prekėms. Tai gali būti tiek drabužiai, tiek nekilnojamas turtas. Drabuziu ispardavimas gali būti puiki galimybė pilnai pakeisti stilių.