Lietuvių kalba English language

Mano krepšelis

Jūsų prekių krepšelis yra tuščias

Kaip pirkti

 • Pirkimo vedlys


  Šis skyrius - tai tarsi vedlys, kuris Jums padės susipažinti, kaip įsigyti mūsų siūlomus drabužius. Perskaitę šį gidą, galėsite lengvai padaryti užsakymą. Jeigu norite, užsakymą galime sugeneruoti už Jus. Tokiu atveju rašykite užklausą el. paštu: info @ Fashion2Get.lt ir Jums mielai padėsime. Laiške paminėkite šiuos duomenis: gavėjo vardas bei pavardė, pristatymo adresas, norimų prekių pavadinimai bei dydžiai, kontaktinis telefono numeris ir kaip norite, jog siųstume prekes (paštu, kurjeriu ar Omniva paštomatu).


  Norėdami patys užsisakyti prekes, Jums reikės praeiti šiuos pagrindinius žingsnius (etapus):

  Fashion2Get Pirkimo Gidas Uzsakymai Internetu - Kaip pirkti paprastai ir greitai

  1. Išsirinkite norimą prekę (-es), pasirinkite Jums tinkamą dydį, spalvą (jei yra pasirinkime), vienetų skaičių ir spauskite [Į KREPŠELĮ]. Ilgą Chalatą Dianera paėmėme kaip pavyzdį. Jei drabužis turi skirtingus atspalvius, pradžiai pasirinkite spalvą paspausdami ant spalvos kvadračiuko ir tada Jums bus pateikti galimi dydžiai. Įkėlus norimą drabužį į krepšelį, Jūs būsite į jį automatiškai nukreipti. Jeigu reikalingas tik vienas rūbas, sekite žemiau parašytus žingsnius. O jei norite daugiau prekių - tokiu pačiu principu įsikelkite į krepšelį daugiau vienetų arba kitokių modeliukų.

   

  Kaip pirkti - Pirkimo vedlys | Pirmas zingsnis

   


  2. Įsidėjus dominančius drabužius į krepšelį, į jį visada galėsite sugrįžti ir pasižiūrėti kas įkelta bei bet kada galėsite jį atnaujinti. Kiekvieno puslapio viršutiniame dešiniame šone yra užrašas "Pirkinių krepšelis". Spustelkite ant jo. Patekote į įkeltų prekių krepšelio peržiūros puslapį. Norėdami įsidėti daugiau rūbelių - spauskite mygtuką [TĘSTI APSIPIRKIMĄ]. Jeigu daugiau prekių rinktis nenorite - spauskite mygtuką [PRADĖTI PIRKIMĄ].

   

  Kaip pirkti - Tai antras zingsnis, ka reiketu daryti, norint isigyti norimas prekes

   


  3. Jūs patekote į užsakymo puslapį. Galite pirkti neprisiregistravus arba kaip registruotas vartotojas. Registruotiems klientams suteikiamas greitesnis ir lengvesnis pirkimas bei galimybė matyti savo užsakymų istoriją ir būsenas. Taip pat suteikiamos galimybės gauti įvairias nuolaidas ir siūlomas akcijas.

   

  Įveskite pristatymui reikalingą informaciją (gavėjo vardą ir pavardę, pristatymo adresą, el. pašto adresą, telefono numerį). Užpildžius šiuos duomenys sistema automatiškai sugeneruos galimus pristatymo būdus. Tuomet galėsite pasirinkti pristatymo bei apmokėjimo būdą (jeigu atsiskaitoma prieš prekės gavimą). Užsakymo apžvalga pakeitus bet kokius duomenis automatiškai atsinaujins. Pačioje puslapio apačioje yra komentarui skirtas laukelis, kurį esant poreikiui galite užpildyti.

   

  Ir belieka spustelti mygtuką [UŽSAKYTI]. Jūsų užsakymas baigtas! Išankstinę sąskaitą faktūrą visada gausite elektroniniu paštu. Jeigu iškils nesklandumų – rašykite mums į  el. paštą: info @ Fashion2Get.lt

   

  Kaip pirkti | Vedlys, kuris parodo, ka paskutiniame zingsnyje reiketu daryti