Lietuvių kalba English language

Mano krepšelis

Jūsų prekių krepšelis yra tuščias

Įvairaus Kirpimo Bikiniai, Vientisi Maudymosi Kostiumėliai, Tankiniai bei Monokiniai. Tikrai Kiekviena Moteris ar Mergina Susiras sau Tinkamiausią ir Patraukliausią Maudomą ;)

Drabužiai 1 yra 2476 viso

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

Drabužiai 1 yra 2476 viso

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Tinklelis  Sąrašas 

Mažėjantis

Pradėkime apibrėžimu, kad iš viso yra visų vadinamieji maudymosi kostiumeliai 2019. Taigi, tai rūbai, kurių esmė yra intymių vietų pridengimas. Bikiniai dengia intymiausias viršutines ir apatines kūno vieteles. Bendrai gali juos išskirti į du didžiuosiu tipus – dvidaliai ir vientisi maudymosi kostiumėliai. Intensyviai ginčijimąsi, kurie yra populiaresni. Mes pasiliksime nuomonę sau ir leisime Jums nuspręsti, kurie yra madingiausi ir moterų geidžiamiausi.

Ši pliažo apranga turi būti gaminama iš medžiagos, kuri sušlapus netaptų permatoma. Maudymukai internetu dažniausiai gaminami su pamušalu, todėl net jeigu ir šiek tiek audinys persišviestų, pamušalas apsaugotų nuo intymių vietų viešinimo aplinkiniams. Maudymosi kostiumeliai dažniausiai gaminami iš dviejų tipų medžiagų. Tai būtų natūralūs ir sintetiniai audiniai. Tačiau pats populiariausias išlieka sintetinis pluoštas. Parduotuvėse daugiausiai atrasite pliažinės aprangos, kurių sudėtis yra poliamidas ir elastanas. O natūralių medžiagų maudymosi kostiumėliai yra ne tokie mėgstami dėl savo itin specifinių savybių. Be to, reikia nepamiršti ir fakto, kad sušlapęs bikinis turėtų saugoti šilumą ir netapti kelis kartus sunkesnis.

Vientisi maudomi labai populiarūs baseinuose. Jie dengia viršutines ir apatines intymias kūno vieteles ir pilvo sritį. Dekoltė iškirptė varijuoja. Taip pat, nugaroje gali būti gilesnis iškirpimas. Tačiau tai neturi suteikti diskomforto ar varžyti judesius. Vientisi modeliukai sukurti plaukiojimui. Jie turi paslėpti ir viską laikyti “savo vietose”. Su jais moteris turi jaustis jaukiai, o ne pastoviai taisytis kraštelius, nes bijo, jog kas nors gali pasirodyti, ko nederėtų viešumoje rodyti.

Maudymukai internetu būna ir dviejų dalių. Jie liaudyje vadinami bikiniai. Šie puikiai tinka, jeigu norima mėgautis saulės voniomis ir norisi gražaus įdegio. Modeliuojama su liemenėle ir kelnaitėmis. Šie būna su įvairiausio tipo liemenėlėmis. Moterų tarpe ypatingai pamėgti su vadinamuoju "Push up". Tai yra kai liemenėlė būna su specialiomis papildomomis pagalvėlėmis, kurios pakelia krūtinę. Šis modeliukas puikiai tinka toms, kurios turi mažesnę arba vidutinę krūtinę. Kelnaitės būna nuo stringų, braziliško kirpimo iki šortukų. Belieka tik kažkokiais būdais išsirinkti, nes jie būna tikrai labai įvairūs.

Pliažo apranga moterims yra būtinybė. Maudymukas reikalingas kiekvienai šių laikų moteriai ar merginai. Bikiniai internetu būna labai seksualūs bei gali puikiai paslėpti didžiausius trūkumus, nors yra pagaminti iš mažos medžiagos skiautelės. O internetu yra puiki galimybė apsipirkti greitai ir sutaupyti pinigų. Maudymosi kostiumėliai 2019 - naujausia kolekcija. Kaip Jums šių metų mada? :)