Lietuvių kalba English language

Mano krepšelis

Jūsų prekių krepšelis yra tuščias

Nuolaidos / Kuponai

 • Kaip pasinaudoti dovanų kuponu ar nuolaidų kodu? 

   

  Turėdami dovanų kuponą ar nuolaidų kodą, kurį norite panaudoti, išsirinkite norimą prekę (-es) ir įsidėkite į pirkinių krepšelį. Ant dovanų kupono pateiktą skaičių bei raidžių kombinaciją arba nuolaidos kodą įveskite į laukelį „ Nuolaidos kodas“ (žemiau esančiame paveiksliuke laukelis pažymėtas raudona strėlyte). Jums automatiškai bus pritaikyta atitinkama nuolaidos suma.

   
  Naujienališkį užsisakę klientai reguliariai gauna įvairaus nominalo nuolaidų kodus bei sužino karščiausias naujienas. Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir GAUKITE 10% NUOLAIDĄ visoms neakcijinėms prekėms! O ar Jūs gaunate Fashion2Get.lt naujienlaiškį? Jeigu ne - kiekvieno www.Fashion2Get.lt puslapio apačioje rasite laukelį, kuriame galėsite įvesti savo el. pašto adresą ir užsisakyti mūsų naujienlaiškį. Tai gali padaryti tiek prisiregistravę vartotojai, tiek svečiai. Specialūs pasiūlymai bei aktualiausios naujienos el. paštu!

   

  *PASTABA. Jeigu krepšelyje yra prekių, kurios jau nukainotos, šis kodas negalios. Tokiu atveju užsakykite norimus drabužius, parašykite mums el. laišką ir manualiai pritaikysime nuolaidą visoms be specialios kainos esančioms prekėms :)

   

  Nuolaidos Kodas arba Dovanu Kuponas irasomas butent cia