Lietuvių kalba English language

Mano krepšelis

Jūsų prekių krepšelis yra tuščias

Prekių pristatymas 

 • Siuntimo būdai bei įkainiai

  Prekes, įsigytas Fashion2Get.lt internetinėje parduotuvėje, pristatysime į bet kurį pasaulio kampelį. Pristatymo kaina priklauso nuo vietos, svorio bei pasirinkto pristatymo būdo.

  Pastaba: prie kiekvienos prekės yra prierašas per kiek laiko išsiunčiama, tad pristatymo terminai pažymėti žemiau skaičiuojami nuo tos dienos, kada siunta yra išsiųsta. Jeigu užsakytos prekės su skirtingais išsiuntimo terminais, išsiunčiama atsižvelgiant į ilgesnįjį.

  Pristatymo būdai:


  Pristatymas Siuntimas - Pastas, Kurjeriai, Omniva pastomatai


  OMNIVA PAŠTOMATU

   

  Jeigu siuntos reikia labai skubiai, galime pasiūlyti greičiausią būdą - tai būtų pristatymas į Omniva savitarnos terminalus. Jų tinklas nusidriekęs per visą Lietuvos teritoriją. Tai labai šiuolaikiška paslauga, kur galėsite atsiimti užsakytus drabužius specialiuose terminaluose tiek dieną, tiek naktį - 24 valandas per parą. Šis būdas patiks tiems, kurie nemėgsta prisirišti prie tam tikro laiko iki kada reikia nuvykti į pašto skyrių ar laukti kurjerio atvykimo :) Visus šiuo metu esamus paštomatus rasite nuorodoje >> https://www.omniva.lt/verslo/pastomatu_adresai

  Didžiuosiuose Lietuvos miestuose siuntos gali būti pristatomos ir šeštadieniais. Tai būtų - Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir Utena. Siuntos saugomos ne daugiau nei 7 dienas nuo pristatymo datos. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento su savimi turėti nereikia.

  Klausiate kaip atsiimti siuntinuką?

   • Nueikite prie Omniva savitarnos terminalo, kuris nurodytas el. pašte arba sms žinutėje.
   • Palieskite ekraną, pasirinkite norimą kalbą bei spustelkite mygtuką "Atsiimti Siuntą".
   • Įveskite specialų šešiaženklį atsiėmimo kodą, kuris nurodytas el. laiške arba sms žinutėje.
   • Tuomet automatiškai atsidarys vienos terminalo skyriaus durelės ir galėsite atsiimti užsakytą prekę.


  SVARBU! Omniva atsiunčia sms žinutę informuodami, kad siuntinukas pasiekė pasirinktą paštomatą. Klaidingai nurodžius telefono numerį ar neatsiėmus per 7 dienas, siunta automatiškai mums grąžinama atgal. Jeigu norima, kad dar kartelį išsiųstume prekes, reikės pakartotinai susimokėti pristatymo kainą bei Omniva nustatytą siuntos grąžinimo mokestį siuntėjui (mums). Jei pakartotinai užsakymas nebus išsiųstas, iš grąžinamos sumos bus minusuoti visi patirti pristatymo kaštai. 

  Omniva paštomato terminalas         

   

  KURJERIU, ATSISKAITANT GRYNAISIAIS

   

  Vilniaus miesto ribose galimas pristatymas kurjeriu, kai pristatymo metu už prekes atsiskaitoma grynaisiais. Pristatymo terminas 1 – 4 darbo dienos. Šiuo metu taikoma speciali kaina - 1.5€. Ši paslauga galima, kai krepšelyje įkelta drabužių ne daugiau nei už 100€. Būtinai turėkite tikslią pinigų sumą, nes kurjeriai su savimi neturi grąžos. Jeigu pristatyti reikia kitur nei Vilniaus miesto ribose ir norite atsiskaityti grynaisiais, Jums galime pasiūlyti pasirinkti Paysera siūloma paslauga ir už užsakytas prekes atsiskaityti grynaisiais žemiau išvardintose vietose. Tai būtų: 

  • Maxima kasoje
  • Narvesen spaudos kioske
  • Lietuvos pašte
  • Perlo terminale


  Kurjeriu, atsiskaitant grynaisiais

  KURJERIU

   

  Pristatymas kurjeriu galimas Lietuvoje ir Europos Sąjungai priklausančiose valstybėse atsiskaitant iš anksto. Šios paslaugos įkainiai priklauso nuo svorio bei pristatymo vietos. Jūsų užsakyti rūbai internetu Lietuvoje pristatomi per 1 – 4 darbo dienas, darbo dienomis nuo 8 iki 16 valandos. Švenčių metu siuntų pristatymas gali užtrukti šiek tiek ilgiau nei įprastai.

  Pristatymo laikas ir kaštai į Europos Sąjungai priklausančias valstybes priklauso nuo pasirinktos šalies, svorio. Jei nesate tikri kaip greitai siuntinuką gausite, parašykite mums el. laišką su užklausa.

  SVARBU! Nurodykite tokį pristatymo adresą, kuriame kas nors būtų darbo dienomis, darbo valandomis. Siuntos peradresavimas traktuojamas kaip naujas pristatymas ir apmokestinamas kaip atskiras, papildomas siuntimas. Tas pats galioja ir jeigu prekių atsisakoma ir jos mums atgal grąžinamos.

  Pristatymas kurjeriu

   

  LIETUVOS PAŠTU

   

  Siuntos Lietuvos paštu pristatomos į visas pasaulio šalis. Jos siunčiamos kaip registruota siunta. Užsakyti drabužiai Lietuvoje pristatomi per 2 – 5 darbo dienas po apmokėjimo gavimo. Šventiniu laikotarpiu pristatymo terminas gali užtrukti iki 7 darbo dienų. Jūsų užsakyti rūbai bei aksesuarai pristatomi į Jūsų artimiausią pašto skyrių. Kai kuriais atvejais paštininkas siuntinį pristato tiesiai į namus. Atsiimant siuntą reikia pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Mokėtojas ir gavėjas gali būti su skirtingi asmenys, todėl jeigu negalėsite atsiimti siuntinuko - rašykite to asmens vardą bei pavardę, kas už Jus galėtų pašte atsiimti.

  Jeigu užsakyti drabužiai internetu siunčiami į Europos Sąjungos šalis, siuntimo laikotarpis yra nuo 7 iki 14 darbo dienų po apmokėjimo gavimo. Jei prekės siunčiamos į kitas užsienio šalis, pristatymo laikotarpis yra 7 - 25 darbo dienos. Įkainiai į bet kurią kitą valstybę nei Lietuva priklauso nuo šalies bei siuntos svorio. Norite gauti siuntos kodą? Jį visada atsiųsime, jeigugu bus pateiktą užklausa el. paštu.

  Primename:

   • Pašto skyriuje siuntą gali atsiimti tik tas asmuo, kuriam siuntinys yra adresuotas.
   • Jeigu pristatymo metu esate išvykę, siuntinį paštininkas gali palikti bet kuriam šeimos nariui arba asmeniui, kuris tuo metu yra Jūsų nurodytame adrese.
   • Šventiniu laikotarpiu pristatymo terminas gali būti ilgesnis nei įprastai.
   • Jei atsiimant užsakytus drabužius pastebite, jog siunta yra pažeista ar kaip nors kitaip matosi defektas, prašome iškart, matant pašto skyriaus darbuotojui, patikrinti ar nebuvo sugadintas siuntos turinys. Jei atsitiko taip, kad siuntos turinys buvo pažeistas, šį pažeidimą privalote užregistruoti kartu su pašto skyriaus darbuotoju, kuris patvirtintų siuntos turinio pažeidimą. Jei šio pažeidimo neužregistruosite, negalėsite susigrąžinti pinigų už siuntą, kuri buvo pažeista trečiųjų asmenų, ne dėl Fashion2Get.lt kaltės.
   • Siuntos,  siunčiamos į ne Europos Sąjungoje esančias šalis, turi būti deklaruojamos. Tam reikia pateikti informaciją apie siuntos turinį ir vertę.
   • Siuntos, siunčiamos į ne Europos Sąjungoje esančias šalis, yra muitinamos. Tai daroma pateikiant prekių įsigijimo patvirtinančius dokumentus bei kitus reikalingus dokumentus, kurie yra nurodomi muitinimo deklaracijoje. Muito mokestis priklauso nuo prekės vertės ir tos šalies mokesčių dydžio ir apmokamas gavėjo.


  Pristatymas Lietuvos Paštu


  PRISTATYMAS Į UŽSIENĮ

   

  Pristatymas į užsienį galimas paštu arba kurjeriu. Terminas bei kaina priklauso nuo vietovės, kur yra gavėjas, bei siuntinuko svorio. Jeigu nesate tikri dėl kainos ar pristatymo laiko - rašykite mums užklausą.

  Siuntų į užsienį pristatymo terminai ir įkainiai pateikti žemiau esančioje lentelėje:

  Terminai ir ikainiai siunciant i uzsieni