Lietuvių kalba English language

Mano krepšelis

Jūsų prekių krepšelis yra tuščias

Apatinis Trikotažas | Maudymukai Internetu

Taisyklės

 • Duomenų saugumas


  Duomenų saugumas

  2.1 Internetinėje parduotuvėje prekes užsisakyti gali asmuo kaip registruotas vartotojas ir kaip svečias. Vykdant užsakymą kaip registruotam ar kaip neregistruotam klientui, pateikiamuose informacijos laukuose privaloma nurodyti savo informaciją, kuri yra būtina atliekant užsakymą. Pateiktini šie duomenys: mokėtojo - vardas, pavardė, adresas, telefono numeris ir elektroninio pašto adresas; gavėjo - vardas, pavardė, pristatymo adresas, telefono numeris bei kiti duomenys, kurie yra būtini pristatymui. 

  2.2 Klientas sutinka, jog nurodyti jo asmens duomenys būtų naudojami prekių ir paslaugų pardavimo tikslais, susijusias su prekių užsakymu, pirkimu ir pristatymu. Duomenimis naudosis Fashion2Get internetinė parduotuvė ir jos partneriai, teikiantys paslaugas. Taipogi, šie duomenys bus naudojami pardavėjo veiklos analizei ir tiesioginės rinkodaros tikslais tik su kliento sutikimu.

  2.3 Internetinė parduotuvė įsipareigoja neatskleisti asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus internetinės parduotuvės partneriams, kurie teikia prekių pristatymo ar kitas paslaugas, reikalingas tinkamai įvykdyti užsakymą. Visais kitais atvejais, tretiesiems asmenims kliento asmens duomenys gali būti atskleidžiama tik LR teisės aktų numatyta tvarka.

  2.4 Klientas, sutikdamas, kad jo asmens duomenys bus tvarkomi prekių pardavimo internetinės parduotuvės tikslais, taip pat sutinka, kad jo nurodytais elektronio pašto adresais ir telefono numeriais būtų siunčiami informaciniai pranešimai, kurie yra būtini prekių užsakymo vykdymui.

  2.5 Prisiregistravęs klientas turi teisę bet kuriuo metu keisti savo duomenis, papildyti ar ištrinti.

  2.6 Klientas, nepageidaujantis, kad jo elektroninio pašto adresas būtų naudojamas tiesioginės rinkodaros tikslais, gali bet kuriuo metu atsisakyti šio sutikimo apsilankant internetinės parduotuvės puslapio paskyroje „Mano profilis“, kairėje esančioje nuorodoje „Naujienlaiškis“ nuimant varnelę nuo punkto „Specialūs pasiūlymai“ ir paspaudžiant nuorodą „Išsaugoti“. Tą galima padaryti ir parašant el. laišką su prašymu.

  2.7 Registruotas klientas įsipareigoja neatskleisti savo prisijungimų duomenų, taip užtikrinant duomenų saugumą. Taipogi, klientas, baigęs darbus Fashion2Get internetinėje parduotuvėje, turi atsijungti nuo internetinės parduotuvės sistemos, tam kad būtų tikras, jog tretieji asmenys neprieis prie Jūsų informacijos. Šį sąlyga yra ypatingai taikytina, kai klientas naudojasi viešuoju kompiuteriu (pvz. universitete, interneto kavinėse, bibliotekose ir kitose vietose). Internetinė parduotuvė neprisiima jokios atsakomybės, jeigu Klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis tretiesiems asmenims ar baigęs darbą internetinėje parduotuvėje neatsijungia nuo sistemos.

  2.8 Jei Klientas praranda savo prisijungimo duomenis, jis privalo apie tai nedelsiant informuoti Fashion2Get internetinės parduotuvės administraciją, pranešant elektroniniu paštu info@fashion2get.lt. 

  2.9 Fashion2Get internetinė parduotuvė turi teisę bet kada be išankstinio įspėjimo apriboti arba sustabdyti kliento galimybę naudotis internetinės parduotuvės paslaugomis.