Lietuvių kalba English language

Mano krepšelis

Jūsų prekių krepšelis yra tuščias

Apatinis Trikotažas | Maudymukai Internetu

Taisyklės

 • Prekės ir jų kainos

   


  Prekės ir jų kainos

  6.1 Internetinėje parduotuvėje prekių kainos yra nurodomos kartu su mokesčiais. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus yra pridedamas 21% pridėtinės vertės mokestis.

  6.2 Internetinėje parduotuvėje viešai pateiktos prekės neįpareigoja parduotuvės parduoti prekes.

  6.3 Internetinė parduotuvė pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti prekių pasiūlą bei koreguoti esamų prekių kainas.

  6.4 Internetinė parduotuvė neprisiima atsakomybės dėl neišsamios prekės informacijos. Siūlomos prekės išvaizda: spalva, forma ar kiti parametrai gali skirtis nuo matomos nuotraukoje dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio spalvinių nustatymų. Taip pat spalva (jos atspalvis) labai priklauso nuo apšvietimo.

  6.5 Internetinė parduotuvė įsipareigoja prekes parduoti už kainas, kurios galiojo ir buvo patvirtintos užsakymo momentu, nepaisant fakto, jog kainos galėjo būti vėliau, po užsakymo patvirtinimo koreguojamos.

  6.6 Į prekių kainą nėra įskaičiuojamas pristatymo mokestis. Įsidėjus norimą prekę į krepšelį, Klientas gali pasirinkti pristatymo būdą, kurio mokestis priklauso nuo pasirinktos pristatymo paslaugos.

  6.7 Pirkimo - pardavimo sutartis tarp kliento ir internetinės parduotuvės laikoma sudaryta nuo to momento, kai Klientas pateikia užsakymą administracijai ir kai nurodytu elektroniniu paštu gauna laišką su užsakymo patvirtinimu. Nuo to momento klientas įsipareigoja už užsakytas prekes atsiskaityti ir jas priimti. 

  6.8 Kiekviena tarp Kliento ir internetinės parduotuvės sudaryta pirkimo - pardavimo sutartis yra registruojama ir saugoma Fashion2Get parduotuvės duomenų bazėje.

  6.8 Jeigu nuolaidos kodas priklauso nuo bendros krepšelyje esamų prekių sumos (pavyzdžiui suma turi būti ne mažesnė nei 50€) ir yra grąžinama (-os) prekė (-ės), nuolaidos kodas nebegalioja ir atitinkamai pasikeičia grąžinama pinigų suma.