Lietuvių kalba English language

Mano krepšelis

Jūsų prekių krepšelis yra tuščias

Apatinis Trikotažas | Maudymukai Internetu

Taisyklės

 • Grąžinimas ir keitimas

   


  Grąžinimas ir keitimas

  9.1 Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis galiojančiais Lietuvos Respublikos įstatymais.

  9.2 Jeigu Klientui buvo parduota netinkamos kokybės prekė, klientas turi teisę savo pasirinkimu iš internetinės parduotuvės reikalauti: pakeisti netinkamos kokybės prekę į tinkamos kokybės prekę; atitinkamai sumažinti prekės kainą; per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus; atlyginti prekės trūkumų pašalinimo išlaidas, jeigu pardavėjui per protingą terminą jų nepavyko pašalinti ir jas pašalino pats vartotojas ar padedamas trečiųjų asmenų; vienašališkai nutraukti pirkimo - pardavimo sutartį ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Teise grąžinti netinkamos kokybės prekes Pirkėjas gali pasinaudoti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekės perdavimo jam dienos.

  9.3 Klientas, norėdamas grąžinti prekę arba ją pakeisti, privalo įsitikinti ar prekė yra grąžintina. Esant galimybei grąžinti netikusias prekes, jas reikia kartu su užpildyta grąžinimo / keitimo forma bei sąskaita faktūra siųsti Lietuvos paštu atgal adresu, kuris paminėtas pirkimo - pardavimo dokumente. Siuntinys siunčiamas Lietuvos paštu ir apie turi būti informuojama el. paštu.

  9.4 Klientas grąžinimo bei keitimo teise gali pasinaudoti per 14 darbo dienų nuo pristatymo dienos, apie tai informuodamas elektroniniu paštu Fashion2Get.lt internetinę parduotuvę bei pateikiant siuntos kodą taip užtikrinant sklandų atsiėmimo ir pinigų grąžinimo procesą.

  9.5 Klientui, grąžinančiam prekę (-es), būtina laikytis visų grąžinimo sąlygų, kurios yra nurodytos Fashion2Get.lt internetinės parduotuvės Taisyklių skyriuje "Grąžinimas ir Keitimas" bei skyriuje „Grąžinimas“.

  9.6 Internetinė parduotuvė turi teisę nepriimti Kliento grąžinamos / keičiamos prekės, jei Klientas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos. Negrąžinami pinigai už tas prekes, kurios tyčia ar dėl neatsargumo buvo sugadintos (paveiktos aukšta temperatūra, vandeniu, cheminėmis medžiagomis, atvira ugnimi, aštriais objektais ir t.t.), arba jeigu buvo pažeistos prekės naudojimo ar saugojimo taisyklės arba prekės naudotos netinkamai ar ne pagal paskirtį. Grąžinamos prekės turi būti  nepažeistoje bei originalioje pakuotėje, su pakaba (jei tokia buvo), nenukabintomis autentiškomis etiketėmis. Jei įsigytas prekių komplektas, privaloma grąžinti pilną komplektą. Prekės negali būti dėvėtos ar kitaip naudotos. Minėtų sąlygų neįgyvendinus, prarandama teisė atsisakyti nuotolinės sutarties, grąžinti ar keisti įsigytas prekę (-es).

  9.7 Klientas turi grąžinti prekę adresu, kuris yra nurodytas sąskaitoje faktūroje. Šis dokumentas pridedamas prie gautų prekių.

  9.8 Pinigai už grąžintas prekes pervedami mokėtojui ir tik į mokėtojo banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas pavedimas įsigyjant prekę išskyrus atvejus, kai Pirkėjas ir Pardavėjas susitaria kitaip.

  9.9 Transportavimo išlaidos, kurios susidarė grąžinant prekę bei drabužių pristatymo išlaidos, nėra grąžinamos ir jas apmoka Klientas.

  9.10 Pinigai grąžinami per 7 (septynias) darbo dienas nuo siuntos gavimo datos.

  9.11 Pardavėjas neatsako už tai, jog Fashion2Get.lt internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, dydžiu, forma, ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų, spalvos ar kitų parametrų dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių ar kitų techninių priežasčių. Pirkėjui rekomenduojama perskaityti prekės aprašymą. Kilus klausimams siūloma rašyti užklausą el. paštu.

  9.13 Jeigu keičiant prekes susidaro kainų skirtumas, Pirkėjas su Pardavėju privalo atsiskaityti pagal perskaičiuotas kainas.

  9.14 Į negrąžinamas prekes įeina kojinės, pėdkelnės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai. Nepriimamas atgal apatinis trikotažas, seksualūs apatiniai ir triko, stringai, kelnaitės, naktiniai, pižamos, liemenukai, korsetai ir kiti panašūs dirbiniai dėl sveikatos apsaugos ir higienos priežasčių.

  9.15 Pirkėjas nenurodydamas priežasties per 14 (keturiolika) dienų turi teisę atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties pranešdamas apie tai mums el. paštu. Šia teise Pirkėjas negali pasinaudoti sudarius vieną iš Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.228 10 straipsnio 2 dalyje išvardintų sutarčių. Jei atsisakoma sutarties iki prekės (-ių) išsiuntimo, pirkėjas turi padengti susidariusius nuostolius, jei tokie susidarė. Apie atsisakymą būtina informuoti el. paštu info @ fashion2get.lt

  9.16  Jei Pirkėjui nepatinka nusipirktų prekių forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, prekės keičiamos ir grąžinamos remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“. Per šių Taisyklių 6 punkte numatytą terminą Pirkėjas turi teisę pakeisti ir grąžinti visas prekes, kurios nepatenka į šį sąrašą.

  9.16 Jeigu nuolaidos kodas priklauso nuo bendros krepšelyje esamų prekių sumos (pavyzdžiui suma turi būti ne mažesnė nei 50€) ir padarius grąžinimą prekių suma nebesiekia nustatyto dydžio, nuolaidos kodas nebegalioja ir atitinkamai pasikeičia grąžinama pinigų suma.